WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Licheń. Warsztaty medialne „Jak nie zaplątać się w sieci?” 

Dodano: 15.09.2020 11:18

Warsztaty medialne zatytułowane „Jak nie zaplątać się w sieci?” odbędą się w Licheniu 19 września br.

Czas pandemii koronawirusa skłania do refleksji i stawiania wielu pytań. Posługa duszpasterska, ewangelizacja, nabożeństwa – wszystkie te formy dotarcia z Dobrą Nowiną do wiernych z dnia na dzień z kościołów przenosiły się do internetu. Jak ewangelizować w sieci? Jakich treści szukać, aby nie zaplątać się w gąszczu fake-newsów? Czy Kościół po wygaśnięciu pandemii będzie taki sam, jak przed jej rozpoczęcie? Czy zaistnieje potrzeba szukania nowych sposób w dotarciu do wiernych z przekazem niezgłębionej miłości Boga?

W sesji przedpołudniowej wystąpi ks. dr hab. Józef Kloch, profesor na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, rzecznik Konferencji Episkopatu Polski w latach 2003-2015 („Kościół w czasie i po pandemii”) oraz Katarzyna Matusz-Braniecka i ks. dr Łukasz Wiśniewski MIC ( Stowarzyszenie Pomocników Mariańskich), którzy powiedzą o tym, jak mówić w mediach o modlitwie za zmarłych.

W sesji popołudniowej z wykładem wystąpi dr hab. Monika Przybysz, teolog, specjalista ds. PR, zarządzani kryzysowego, reklamy i marketingu medialnego, profesor nadzwyczajny Instytutu Edukacji Medialnej i Dziennikarstwa Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie („Ewangelizacja w sieci”).

Warsztaty, organizowane przez Sanktuarium Maryjne w Licheniu Starym oraz Stowarzyszenie Pomocników Mariańskich, rozpoczną się o godz. 10.00 w domu Pielgrzyma ARKA, w bezpośrednim sąsiedztwie licheńskiej bazyliki. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Ze względu na utrzymanie wszelkich obostrzeń sanitarnych, liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona. Zgłoszenia przyjmuje Biuro Obsługi Pielgrzyma telefonicznie (63 270 81 42) lub mailowo (lichen@lichen.pl) oraz Biuro Prasowe (telefon – 605 843 635). Decyduje kolejność zgłoszeń.

  • Warsztaty medialne „Jak nie zaplątać się w sieci?” w Licheniu

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Licheń,   warsztaty medialne,   sanktuarium maryjne,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Bóg mógłby zrobić pstryk i wszystkim ludziom zaszczepić miłość bliźniego, ale jak znam życie ta banda szybko zamieniłaby miłość bliźniego w kurestwo.
Dodano: 15.09.2020 12:01    Przez: Klapaucjusz
" Czy Kościół po wygaśnięciu pandemii będzie taki sam..."! Lepiej niech pomyślą o pedofilii w Kościele... o psychiatrach dla księży- pedofilów... "o osobach zranionych przez Kościół"- ostatnio Archidiecezja Poznańska uruchomiła taki pseudo " ośrodek" dla osób zranionych przez Kościół- księża mają tam " wysłuchiwać"- absurd nad absurdami...!!! KK- najpierw trzeba zacząć od siebie, to Wy sami dorowadzacie do tego, że ludzie odchodzą od Kościoła... co jeszcze w necie chcecie szukać swoich przyszłych "ofiar"...!!! To jest ta Wasza " niezgłębiona miłość do Boga"...!!! Brak słów!!! A teraz wylewajcie swój jad nienawiści na mnie... "wierni katolicy"...!!! Tylko tyle i aż tyle!!!
Dodano: 15.09.2020 12:49    Przez: Wiedźma
Zawsze zabawnie jest obserwować zderzenie wysokich technologii z gusłami i zabobonem-to tak jakby ktoś ojca Baszorobe chciał zatrudnić w NASA.
Dodano: 15.09.2020 15:56    Przez: Kasiulka
Kasiulka! Oj, znowu może Cię dotknąć "Palec Boży" i co wtedy- wybierzesz ojca Baszorobe czy NASA...?!!! Ja osobiście wolę Wszechświat i wszelaką zaawansowaną technologię...!!! Ale ten nick mnie rozbawił...- Kasiulki są zawsze i "do tańca i do różańca"...!!!
Dodano: 15.09.2020 16:45    Przez: Wiedźma
W.jesteś na szlaku.
Dodano: 15.09.2020 18:13    Przez: Kasiulka
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO