WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Kazimierz Biskupi. Oddaj krew i wygraj skok spadochronowy

Dodano: 16.09.2020 13:34
Źródło: LM.pl

Akcję zbiórki krwi organizują w najbliższą niedzielę druhowie z OSP Kazimierz Biskupi. Dla krwiodawców szykują nagrody - wygrać będzie można m.in. lot samolotem, czy skok spadochronowy.

Akcja zbiórki krwi odbędzie się 20 września w godz. 9.30 - 13.30 w remizie OSP Kazimierz Biskupi. - Wszystkie osoby, która tego dnia zdecydują się oddać krew wezmą udział w loterii - zachęcają druhowie. Nagrody są atrakcyjne - to m.in. vouchery na lot samolotem, skok spadochronowy, bony do kosmetyczki, czy fryzjera. 

Podczas akcji prowadzona będzie również zbiórka pieniędzy na rehabilitację oraz niezbędne środki medyczne dla ciężko chorego Eryka – mieszkańca Kazimierza Biskupiego. Poza tym druhowie OSP Kazimierz Biskupi podczas wydarzenia zaprezentują wyposażenie jednostki oraz opowiedzą o tajnikach swojej pracy.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

ja oddałem
Dodano: 23.09.2020 21:46    Przez: tajemniczy łowca szczurów
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO