WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Gmina na kajakach. Frekwencyjny sukces jesiennej edycji imprezy

Dodano: 17.09.2020 11:52
Źródło: LM.pl

Stuosobowa grupa miłośników wodnych przygód wzięła udział w drugim spływie „Gmina na kajakach”, który zorganizowało Wielkopolskie Stowarzyszenie Odnowy Wsi „Nasza Radolina”.

Podobnie jak pierwsza impreza pod hasłem „Gmina na kajakach”, druga – okazała się wielkim sukcesem. Chętnych do wiosłowania nie brakowało, a trasa wiodła z Ladorudza do Radoliny.

- Uczestnicy spędzili ponad pięć godzin na wodzie w otoczeniu pięknej przyrody. Błogi spokój, lekki wietrzyk, przygrzewające słońce i ruch na świeżym powietrzu pozwoliły im zapomnieć o kłopotach dnia codziennego – relacjonuje spływ Karolina Kasprzak z Wielkopolskiego Stowarzyszenia Odnowy Wsi „Nasza Radolina”.

Zwieńczeniem wyprawy była biesiada w zabytkowym parku w Radolinie. Impreza odbyła się pod patronatem burmistrza Goliny – Mirosława Durczyńskiego.

fot. Wielkopolskie Stowarzyszenie Odnowy Wsi "Nasza Radolina"

slajd 1 z 9
NASTĘPNY SLAJD

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO