WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Festiwal Baniek Mydlanych i Dzień Kolorów na konińskim Chorzniu

Dodano: 18.09.2020 12:43
Źródło: LM.pl

Kolorowo i bajkowo będzie w najbliższy weekend w Koninie. Już jutro na osiedlu Chorzeń odbędzie się Festiwal Baniek Mydlanych oraz Kolor Fest – Dzień Kolorów.

Na boisku przy ul. Spółdzielców, 19 września od godz. 15.00 królować będą bańki mydlane. Organizatorzy imprezy zapewniają, że darmowego płynu do baniek i bańkowych zabaw nie zabraknie. Będą też konkursy z nagrodami, dmuchańce oraz kolorowe łakocie. Festiwal Baniek przerodzi się o godz. 17.30 w Dzień Kolorów. Na miłośników proszków HOLI czekać będzie aż 12 kolorów do wyboru i proszkowe wyrzutnie. Będzie też sporo dobrej muzyki, o którą zadbają profesjonaliści.

Wstęp na obie imprezy jest bezpłatny.

  • Festiwal Baniek Mydlanych i Dzień Kolorów na konińskim Chorzniu
  • Festiwal Baniek Mydlanych i Dzień Kolorów na konińskim Chorzniu

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Dotyczy materiału promocyjnego:"Koncerty dla mieszkańców...".To nieładnie panie Pacześny tak wykorzystywać swoją przewagę medialną. Muzyki najlepiej niech każdy słucha sobie sam na słuchawkach i nie przeszkadza innym.
Dodano: 19.09.2020 21:10    Przez: tubylec miejscowy
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO