WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Koło. Prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie śmierci 30-latka

Dodano: 18.09.2020 14:39
Źródło: LM.pl

Prokuratura Rejonowa w Kole prowadzi śledztwo w sprawie śmierci 30-letniego mężczyzny, którego ciało znaleziono kilka dni temu.

Mundurowi Komendy Powiatowej Policji w Kole w miniony poniedziałek otrzymali zgłoszenie o odnalezieniu zwłok w jednym z domów przy ul. Fleszarowej-Muskat.

- Na ciele mężczyzny widoczne były obrażenia. Jedna rana na klatce piersiowej, a druga na plecach – mówi Aleksandra Marańda, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Koninie.

Nie wiadomo czy rany były cięte, czy kłute. Więcej będzie wiadomo po sekcji zwłok, która została już przeprowadzona, ale nie ma jeszcze protokołu biegłych.

- Czekamy na wyniki sekcji, które wskażą bezpośrednią przyczynę zgonu. Pobrano też krew na zawartość alkoholu i środków psychotropowych – mówi Aleksandra Marańda.

Śledztwo prowadzone jest w kierunku art. 155 KK, czyli nieumyślnego spowodowania śmierci.

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO