WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Na A2 zderzenie 3 ciężarówek, busa i 2 samochodów osobowych

Dodano: 19.09.2020 14:30
Autostrada A-2 w kierunku Warszawy, na zjeździe w miejscowości Modła Królewska, całkowicie zablokowana. Doszło tam do zderzenia się trzech ciężarówek, jednego busa oraz dwóch aut osobowych.
 
W wyniku tego wypadku jedna osoba została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Kaliszu, a trzy osoby karetką do szpitala w Koninie. W związku z tą sytuacją kierowane są objazdy. Na węźle Sługocin przed Goliną należy zjechać na trasę K92 i kierować się nią do Konina. W Koninie należy kierować się na Turek i w miejscowości Żychlin ponownie zjechać na autostradę A-2.
 
Na tym samym odcinku A-2, na którym wcześniej też doszło do wypadku, w kierunku Poznania, ruch odbywa się tylko jednym pasem dlatego kierowców prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności. 
 
Fot. KMP w Koninie 
  • Na A2 zderzenie 3 ciężarówek, busa i 2 samochodów osobowych
  • Na A2 zderzenie 3 ciężarówek, busa i 2 samochodów osobowych

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:wypadek na autostradzie,   A2,   zderzenie ciężarówek,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO