WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Kilkanaście osób zakażonych koronawirusem w powiecie słupeckim

Dodano: 20.09.2020 12:50
Źródło: LM.pl

Czternastu mieszkańców powiatu słupeckiego wśród nowych przypadków zakażeń koronawirusem w Wielkopolsce.

Wyniki laboratoryjne potwierdziły COVID-19 u 123 mieszkańców województwa, z czego aż 72 przypadki dotyczą mieszkańców powiatu wolsztyńskiego. Jak informuje Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu, większość zakażonych z powiatu wolsztyńskiego stanowią mieszkańcy tamtejszego Domu Pomocy Społecznej. Wśród nowych chorych jest też 14 osób, które pochodzą z powiatu słupeckiego. To osoby w wieku od 27 do 73 lat. Większość z nich przebywa w izolacji domowej, a tylko trzy są w hospitalizowane.

Z powodu koronawirusa ostatniej doby w szpitalu przy ul. Szwajcarskiej w Poznaniu zmarła 85-letnia mieszkanka powiatu poznańskiego i 85-letnia mieszkanka powiatu gostyńskiego. Od początku pandemii w Wielkopolsce odnotowano 6790 przypadków zakażeń koronawirusem, z czego 1001 to przypadki aktywne. 253 osoby zmarły, a 5536 osób wyzdrowiało.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO