WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Koronawirus w Wielkopolsce. Nowe zakażenia w naszym regionie

Dodano: 21.09.2020 10:56
Źródło: LM.pl

Mieszkańcy powiatów: konińskiego, tureckiego i słupeckiego wśród nowych zakażonych koronawirusem w Wielkopolsce.

Najświeższe dane dotyczące wyników badań laboratoryjnych potwierdziły wirusa SARS-CoV-2 u 52 osób w całym województwie. Wśród nich jest troje mieszkańców powiatu konińskiego ( 66-letnia kobieta, 32-letni mężczyzna i 83-letnia kobieta). Dwoje z nich przebywa w izolacji domowej, a jedna w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Koninie. Koronawirusa potwierdzono również u 86-letniej mieszkanki powiatu słupeckiego, która jest hospitalizowana w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim w Poznaniu oraz u sześciorga mieszkańców powiatu tureckiego ( 27-letnia kobieta, 32-letni mężczyzna, 63-letni mężczyzna, 31-letnia kobieta, 58-letni mężczyzna i 34-letnia kobieta) – wszyscy przebywają w izolacji domowej.

Jak informuje Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu, minionej doby w szpitalu przy ul. Szwajcarskiej z powodu COVID-19 zmarł 56-letni mieszkaniec Poznania. Od początku pandemii w Wielkopolsce odnotowano 6842 przypadki zakażeń koronawirusem, z czego 1034 to przypadki aktywne. 254 osoby zmarły, a 5554 wyzdrowiały.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO