WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Szanse i innowacje w edukacji. Konferencja naukowa w Koninie

Dodano: 21.09.2020 11:29
Źródło: LM.pl

„Alternatywy i innowacje w/dla edukacji” - pod takim tytułem odbędzie się w Koninie bezpłatna konferencja naukowa skierowana do nauczycieli, dyrektorów, uczniów oraz rodziców szkół i przedszkoli powiatu konińskiego.

Konferencja będzie miała charakter sympozjum edukacyjnego, wykładów i dyskusji panelowych, pokazów oraz warsztatów szkoleniowych. Swoim zasięgiem ma ona objąć wszystkie placówki dydaktyczno-wychowawcze z terenu powiatu konińskiego.

- Mając na względzie bezpieczeństwo uczestników konferencji oraz aktualną sytuację epidemiczną, konferencja będzie miała postać warsztatów grupowych – 45-minutowych paneli o charakterze rotacyjnym, w których weźmie udział maksymalnie 25 osób w grupie warsztatowej z zachowaniem reżimu sanitarnego – informuje Fundacja Konin Dzieciom.

Wydarzenie odbędzie się 7 października w godzinach od 10.00 do 14.30 w salach dydaktycznych Wyższej Szkoły Kadr Menedżerskich przy ul. Zagórowskiej w Koninie. Rejestracja pod adresem mailowym: fundacjakonindzieciom@gmail.com.

  • Szanse i innowacje w edukacji. Konferencja naukowa w Koninie

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO