WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Zdezynfekowano budynek II Liceum Ogólnokształcącego

Dodano: 24.09.2020 19:43
Źródło: LM.pl

Zgodnie z zapowiedzią konińskiego magistratu, budynek II Liceum Ogólnokształcącego został dziś zdezynfekowany.

W związku z potwierdzeniem koronawirusa u jednego z uczniów II LO w Koninie, w kwarantannie przebywa obecnie 40 osób ( 32 uczniów i 8 nauczycieli). Jak informuje dyrektor szkoły – Małgorzata Koziarska-Sip „żaden uczeń z tej klasy, ani szkoły nie posiada do tej pory objawów COVID-19”.

Wiceprezydent Witold Nowak zdecydował mimo to o przeprowadzeniu dezynfekcji budynku II LO. Zajął się tym Zakład Obsługi Urzędu Miejskiego oraz Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego. Do zdezynfekowania pomieszczeń szkoły użyto suchej mgły.

fot. facebook/Konin.I Love It.

  • Konin. Zdezynfekowano budynek II Liceum Ogólnokształcącego
  • Konin. Zdezynfekowano budynek II Liceum Ogólnokształcącego

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Dlaczego sanepid nie zarzadził testow u wszystkich uczniow i nauczycieli???? Przecież to niemożliwe żeby nikogo nie zaraził,więc teraz następni zarażają w szkole,bo są bezobjawowi !!!Jak można czekać na objawy,skoro nie wszyscy je mają ale zaraźaja następnych !!! To jest polityka!!! Szkoda na testy ???? Wiec lepiej zarażać następnych ??? Co za myślenie i kpina!!!!
Dodano: 24.09.2020 21:59    Przez: cytuje
Jaja sobie robią czy jak ? Kompletny brak odpowiedzialności !
Dodano: 24.09.2020 22:02    Przez: elka
Za 10 dni będzie w Koniowie 1000 zakażeń. Dlaczego nie są robione testy uczniom tej szkoły. Sanepid porazka a dziadkowie uczniów na konińskim OIOM będą podlegać segregacji .
Dodano: 24.09.2020 22:48    Przez: Ola

KOMENTARZE

Dlaczego sanepid nie zarzadził testow u wszystkich uczniow i nauczycieli???? Przecież to niemożliwe żeby nikogo nie zaraził,więc teraz następni zarażają w szkole,bo są bezobjawowi !!!Jak można czekać na objawy,skoro nie wszyscy je mają ale zaraźaja następnych !!! To jest polityka!!! Szkoda na testy ???? Wiec lepiej zarażać następnych ??? Co za myślenie i kpina!!!!
Dodano: 24.09.2020 21:59    Przez: cytuje
Jaja sobie robią czy jak ? Kompletny brak odpowiedzialności !
Dodano: 24.09.2020 22:02    Przez: elka
Za 10 dni będzie w Koniowie 1000 zakażeń. Dlaczego nie są robione testy uczniom tej szkoły. Sanepid porazka a dziadkowie uczniów na konińskim OIOM będą podlegać segregacji .
Dodano: 24.09.2020 22:48    Przez: Ola
avatar LM jak TVN,segregacja komentarzy trwa w najlepsze !
Dodano: 25.09.2020 09:20    Przez: Brejza Czadomen
bo tu chodzi o kase nic wiecej... bylem w szpitalu wczoraj podszedl ochroniasz do mnie dał mi kartkę do wypełnienia i był przy tym i mi powiedział że jak nie podkreślę że jestem chory na koronawirusa to on mnie nie wpuści na badania do szpitala to jest po prostu już Spina ****ć ten Konin i ****ć rząd ****ć całą komendy policji w Koninie ****ł by was k**wa pies
Dodano: 25.09.2020 17:13    Przez: ~konin 2
Nie podpisuj niczego co ci podsuwa 'ochroniasz".Poza tym piszesz,że wpuściłby cię jako chorego,a zdrowego już nie.Ty zrób sobie testy rzeczywiście.
Dodano: 26.09.2020 10:38    Przez: jan mayen
Jak tak czytam te komentarze obłąkanych covidian i widzę jak panikują o to że nie wykonano dalszych testów, to mi się śmiać chcę... Może niech covidianie się zrzucą i zrobią testy wszystkim mieszkańcom konina i niech kupią dodatkowe kagańce dla siebie i dzieci ha ha ha... Teraz chociaż zrobiła się naturalna selekcja w Koninie między upośledzonymi umysłowo covidianami którzy wierzą we wszystko co sieje propaganda i nie mają naturalnej zdolności oceniania co jest prawdą a co fikcją, a ludźmi świadomymi którzy wiedzą że ten covid to ściema od początku i gra polityczna. Każdy szanujący się honorowy polak który nie pozwoli sobie wcisnąć kitu dojdzie do prawdy i jest świadomy tego, że te cale testy na covida są niewiarygodne co podkreślało wielu normalnych lekarzy i ratowników medycznych. Rząd płaci skorumpowanym lekarzom 800zł od kazdej diagnozy covida żeby wspolpracowali i siedzieli cicho. Szanujący siebie i społeczeństwo lekarze którzy mówią prawde, tracą prawa do wykonywania zawodu.
Dodano: 26.09.2020 11:07    Przez: Swiadomy