WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Tylko jedna taka nagroda dla Polski. Toyota Konin doceniona w Europie

Materiał promocyjny

Dodano: 28.09.2020 07:15

Wśród kilku tysięcy stacji dilerskich Toyoty w Europie, 45 dilerów zostało wyróżnionych nagrodą Ichiban 2020. W Polsce tę zaszczytną nagrodę przyznano tylko jednemu dilerowi firmie Auto Kamiński z Koninia.

Nagroda Toyota Ichiban została ustanowiona przez Toyota Motor Europe w 2007 roku. Każdego roku jest ona wręczana najlepszym dilerom Toyoty w Europie za najwyższe osiagnięcia w zakresie satysfakcji/ zadowolenia klientów.

Ichiban w języku japońskim oznacza „numer jeden”, a tytuł jest zarezerwowany dla tych, którzy najlepiej potrafią zdobyć serca i umysły klientów.

W oparciu o założone kryteria badana jest satysfakcja klientów z usług, które świadczą zarówno w dziedzinie sprzedaży samochodów, jak i obsługi posprzedażnej. Konkurs jest jednym z elementów strategii Toyoty „całkowite zadowolenie klienta”.

W tym roku tę prestiżową nagrodę, jedyną w Polsce, uzyskała firma Auto Kamiński z Konina.

Wręczenie nagrody miało odbyć się w Wenecji, ale ze względu na pandemię ceremonia została przeniesiona do Brukseli, głównej siedziby Toyota Motor Europe. Odbyła się za pomocą połączenia cyfrowego, wirtualnie. Statuetka została przekazana przez czyniącego honory Prezydenta Toyota Motor Poland i Toyota Central Europe Jacka Pawlaka w Warszawie.

Przypomnijmy, że jest to kolejna nagroda, jaką otrzymała ta znana i lubiana na konińskim rynku stacja dilerska.

Nagroda Ichiban 2020 potwierdza, że zespół Toyoty Kamiński w Koninie utrzymuje najwyższe standardy w relacjach z klientami i bezsprzecznie jest liderem na lokalnym rynku motoryzacyjnym.

Ceremonia wręczenia nagrody Toyota Ichiban 2020. Od lewej: Wiceprezes Firmy Auto Kamiński Piotr Kamiński, Prezes Ireneusz Kamiński oraz Prezydent Toyota Motor Poland i Toyota Central Europe dr Jacek Pawlak

Ceremonia wręczenia nagrody Toyota Ichiban 2020. Od lewej: Wiceprezes Firmy Auto Kamiński Piotr Kamiński, Prezes Ireneusz Kamiński oraz Prezydent Toyota Motor Poland i Toyota Central Europe dr Jacek Pawlak

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:auto kamiński,   toyota,   samochody,   komunikacja
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO