WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Koronawirus. Zmarł 51-letni mężczyzna z powiatu kolskiego

Dodano: 25.09.2020 10:58
Źródło: LM.pl

84 nowe przypadki zakażenia koronawirusem odnotowano w Wielkopolsce. Cztery dotyczą naszego regionu. Ponadto zmarł 51-letni mężczyzna z powiatu kolskiego.

Nowe przypadki dotyczą powiatu obornickiego (jeden), międzychodzkiego (trzy), kaliskiego (cztery), jarocińskiego (jeden), wągrowieckiego (jeden), krotoszyńskiego (dziesięć), ostrowskiego (osiem), wolsztyńskiego (sześć), poznańskiego (dwadzieścia), gnieźnieńskiego (siedem), leszczyńskiego (jeden), gostyńskiego (trzy), śremskiego (jeden), kępińskiego (jeden), pleszewskiego (jeden), nowotomyskiego (dwa), złotowskiego (jeden), pilskiego (trzy), rawickiego (cztery), chodzieskiego (jeden), kościańskiego (jeden). 

Ponadto cztery nowe przypadki odnotowano w regionie konińskim. W powiecie konińskim zakażony został chłopiec oraz 44-letni mężczyzna, a w powiecie tureckim - 36-letni mężczyzna (hospitalizowany w Koninie) oraz 47-letni mężczyzna. 

Ministerstwo Zdrowia odnotowało również pięć zgonów z powodu koronawirusa. Wsród zmarłych jest 51-letni mężczyzna z powiatu kolskiego. 

Od początku pandemii w Wielkopolsce odnotowano 7122 przypadki zakażeń koronawirusem, z czego 1123 to przypadki aktywne. 267 osób zmarło, a 5732 wyzdrowiały.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:koronawirus,   pandemia,   powiat kolski,   Ministerstwo Zdrowia,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

zajebista fajna sciema .... zmarla mi sasiadka na raka a w papier pis ze na koronawirusa ,, za takie cos to bym odszkodowanie poprosil. nie sciemniajcie bo tylko na kasie wam zalezy
Dodano: 25.09.2020 17:11    Przez: ~konin
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO