WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Hodował konopie indyjskie na własny użytek. 30-latek zatrzymany

Dodano: 25.09.2020 19:36
Źródło: LM.pl

Kolscy policjanci zlikwidowali hodowlę konopi indyjskich. Zatrzymany 30-latek przyznał się do ich uprawiania.

Mundurowi otrzymali informację o nielegalnej hodowli na terenie gminy Koło. Na miejscu potwierdziło się, że za budynkiem gospodarczym jednej z posesji znajdują się doniczki, w których rosną konopie indyjskie. Funkcjonariusze zatrzymali 30-latka, który przyznał, że od kilku miesięcy uprawia rośliny na własny użytek. Miał na bieżąco zrywać liście i je suszyć. W domu mężczyzny znaleziono 12 gramów suszu marihuany.

Trzydziestolatek usłyszał zarzuty związane z zakazaną uprawą i posiadaniem środków odurzających. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

 fot. KPP Koło

  • Hodował konopie indyjskie na własny użytek. 30-latek zatrzymany
  • Hodował konopie indyjskie na własny użytek. 30-latek zatrzymany

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Za kawałek zielska człowiek idzie do więzienia . Taki świat.
Dodano: 25.09.2020 21:11    Przez: B B
avatar Droga redakcji LM i Ty autorze tego artykułu. Rośliny się UPRAWIA!!! Hoduje się zwierzęta 😂😂😂
Dodano: 26.09.2020 10:40    Przez: FGK
Najgorszym narkotykiem w Polsce, który bardzo uzależnia jest alkohol.Mało kto wie, że alkohol to narkotyk. Wyrządza on większe zło i bardziej uzależnia niż zapalenie skręta. Jednak nikt nie mówi o tym głośno, czy ktoś wie, co to znaczy obudzić się w nocy i czekać do 6:00 rano, aż otworzą sklepy, bo organizm domaga się alkoholu?Tępić należy wytwórnie produkujące alkohol !!! Jestem uzależniony/ uzależniona od alkoholu! Chyba już do końca życia z tego nie wyjdę! Chcę jednak wszystkich ostrzec!.NIE RUSZAJCIE TEGO GÓWNA!
Dodano: 26.09.2020 11:18    Przez: ~Prohibicja

KOMENTARZE

Za kawałek zielska człowiek idzie do więzienia . Taki świat.
Dodano: 25.09.2020 21:11    Przez: B B
avatar Narkotyki zabijają. Tym razem konkurencja tylko wyraziła niezadowolenie i powinien okazać wdzięczność. Lepiej żeby to zrozumiał, bo nie mają cierpliwości każdemu tłumaczyć.
Dodano: 27.09.2020 07:08    Przez: Józef Bąk
to co słyszałem w sądzie w Koninie to mówili że na własny użytek można sadzić roślinki A to taki przykład ****ć całą p***roloną policję w tej p***rolonej Polsce... ja mam i do tej pory nic sie nie dzieje bo psy kupuja ha ha
Dodano: 25.09.2020 21:16    Przez: ~konin kolo.
Najgorszym narkotykiem w Polsce, który bardzo uzależnia jest alkohol.Mało kto wie, że alkohol to narkotyk. Wyrządza on większe zło i bardziej uzależnia niż zapalenie skręta. Jednak nikt nie mówi o tym głośno, czy ktoś wie, co to znaczy obudzić się w nocy i czekać do 6:00 rano, aż otworzą sklepy, bo organizm domaga się alkoholu?Tępić należy wytwórnie produkujące alkohol !!! Jestem uzależniony/ uzależniona od alkoholu! Chyba już do końca życia z tego nie wyjdę! Chcę jednak wszystkich ostrzec!.NIE RUSZAJCIE TEGO GÓWNA!
Dodano: 26.09.2020 11:18    Przez: ~Prohibicja
i cooo ? uwierzyli mu, że tyle towaru na własny użytek ..? bez jaj
Dodano: 25.09.2020 23:23    Przez: ~tępić handlarzy narkotykow
avatar Tak. Stwierdzili, że tylko na 30 lat zabezpieczył sobie własny użytek. Inni potrafią nawet na 2 tysiąclecia jak twierdzą wyrozumiałe sądy. Nic dziwnego skoro ten "lek" powoduje bardzo długowieczność. Im większa skala, tym lepszy adwokat i przychylniejszy sąd.
Dodano: 27.09.2020 07:14    Przez: Józef Bąk
avatar Droga redakcji LM i Ty autorze tego artykułu. Rośliny się UPRAWIA!!! Hoduje się zwierzęta 😂😂😂
Dodano: 26.09.2020 10:40    Przez: FGK
Tępić sklepy alkoholowe! Wprowadzić prohibicję!
Dodano: 26.09.2020 12:33    Przez: ~Prohibicja
Na prohibicji w Stanach szara strefa zarobiła miliony $.
Dodano: 26.09.2020 17:30    Przez: jan mayen
Wiem. Al Capone zbił w tym czasie największy majątek. Skończył w więzieniu Alcatraz.
Dodano: 27.09.2020 12:23    Przez: ~prohibicja