WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Amerykańscy żołnierze z Powidza odwiedzili licheńskie sanktuarium

Dodano: 26.09.2020 10:40
Źródło: LM.pl

Około 50 żołnierzy z 297. Grupy Wsparcia Gwardii Narodowej Armii Stanów Zjednoczonych odwiedziło licheńskie sanktuarium.

Mundurowych stacjonujących na co dzień w Powidzu, przywitał w Licheniu ks. Adam Stankiewicz, wicekustosz sanktuarium. Duchowny podarował żołnierzom ikonę Matki Bożej Licheńskiej, a głównym punktem programu wizyty była msza święta w kaplicy św. o. Stanisława Papczyńskiego. Amerykanie zwiedzili sanktuarium, poznali jego historię, a na koniec odwiedzili Muzeum im. ks. Józefa Jarzębowskiego.

Żołnierze 297. Grupy Wsparcia Gwardii Narodowej Armii Stanów Zjednoczonych stacjonować w Powidzu będą do marca 2021 roku.

 

fot. Biuro Prasowe Sanktuarium Maryjnego w Licheniu

 

slajd 1 z 12
NASTĘPNY SLAJD

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Wiedźmo i Brejo,oboje macie rację-Amerykanie "cieszą się",że płacimy ciężką kase za złom i z tego samego powodu "śmieją się" z nas,że trafili na takich ciężkich frajerów.
Dodano: 26.09.2020 14:37    Przez: Grzech Walerian
Dobry Duch krąży po Naszej Ojczyźnie-w Niemczech,to taka zgraja pobiegłaby do domów uciech,a u nas-na kolana i przepraszaj k**wiarzu.
Dodano: 26.09.2020 11:32    Przez: Marysia

KOMENTARZE

Tak papież Pius XIi podejmował hitlerowców w Watykanie,a przedtem ksiądz Kordecki Szwedów na Jasnej Górze.
Dodano: 26.09.2020 10:59    Przez: krul
Jak to się rozniesie po Stanach,to Tarantino nakręci na Licheńskiej Golgocie Pulp Fiction II i III.
Dodano: 26.09.2020 11:05    Przez: kiszony kukumber
Dobry Duch krąży po Naszej Ojczyźnie-w Niemczech,to taka zgraja pobiegłaby do domów uciech,a u nas-na kolana i przepraszaj k**wiarzu.
Dodano: 26.09.2020 11:32    Przez: Marysia
Mam znajomego z Kalifornii, jest wojskowym Armii Stanów Zjednoczonych, przebywał również w Iraku... niestety ma stres pourazowy... a to co opowiada o Naszej Ojczyźnie to włos się jeży na głowie...!!! Mówi, że wszyscy Amerykanie w taki zły sposób myślą o Polsce i Polakach i śmieje się z Nas, że uważamy Ich za sojuszników...!!! Przykre to i smutne!!!
Dodano: 26.09.2020 12:50    Przez: Wiedźma
avatar A ja mam znajomego z podwojnym stresem pourazowo-POkemonowym mieszkajace w Boston Masaczjusets łest kołst hampels i bardzo chwali Polakow i cieszy sie z sojuszu bo jedni i drudzy sa super
Dodano: 26.09.2020 13:38    Przez: Brejza Czadomen
Jak masz takiego znajomego jak Ty to nie ma się co dziwić . Po pierwsze nie słuchaj bzdur , po drugie pojedź i przekonaj się sama jak faktycznie Amerykanie mówią o Polsce. Podróż zapewne nie będzie Cię aż tak kosztować kup tylko dobra miotłę żeby miała dobra sterowność.
Dodano: 26.09.2020 16:26    Przez: ~Edek - pikolo
Wiedźmo i Brejo,oboje macie rację-Amerykanie "cieszą się",że płacimy ciężką kase za złom i z tego samego powodu "śmieją się" z nas,że trafili na takich ciężkich frajerów.
Dodano: 26.09.2020 14:37    Przez: Grzech Walerian
avatar O 19 tej wlacz swoj ulubiony przekaz.
Dodano: 26.09.2020 16:13    Przez: Brejza Czadomen
Jankesi prawdopodobnie nawet nie wiedzą,gdzie leży Bolanda-dla nas samych powinno być uwłaczające,że sprowadziliśmy się do roli wasalnego kraiku,którego kacyk jest dumny,że może stać w blasku rozpartego w fotelu Właściciela Polski i cieszy się z tego powodu,jak dziecko,które dostało starą bateryjkę.
Dodano: 26.09.2020 17:47    Przez: Grzech Walerian
Niniejszym dziękuję redaktorom LM-u za to,że niezmiennie raczą nas zabawnymi wiadomościami i dostarczają nam w ten sposób okazji od żartów i uciechy. Konstruktywna wymiana swobodnej myśli przyczynia się do zadzierzgnięcia wielu przyjaźni na forum i oczyszcza atmosferę w tym zasyfiałym kraju.
Dodano: 26.09.2020 17:54    Przez: Klapaucjusz
po co siedzisz w tym zasyfiałym kraju .? Wyprowadź się i będzie o jednego syfa mniej
Dodano: 26.09.2020 22:45    Przez: ~pilot
Do pilot:odkrywcze to,świeże i oryginalne,aż miło się czyta.I nic o czerwonych świniach.A były opinie,że dziczejemy.
Dodano: 26.09.2020 23:50    Przez: Grzech Walerian