WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Wola Podłężna. Poszukiwani świadkowie wypadku motocyklisty

Dodano: 26.09.2020 11:31
Źródło: LM.pl

Konińscy policjanci poszukują świadków zdarzenia z udziałem motocyklisty i rowerzysty, do którego doszło w Woli Podłężnej, gm. Kramsk.

Zdarzenie miało miejsce 22 września około godz. 18.00, na skrzyżowaniu ul. Długiej z Zieloną. W związku z tym, że rowerzysta poruszał się niewłaściwą stroną jezdni, kierujący motocyklem marki Yamaha, musiał gwałltownie zahamować, przewrócił się i doznał obrażeń ciała.

Jeżeli ktokolwiek widział ten wypadek, lub posiada wiedzę na jego temat, proszony jest o kontakt osobisty w Komendzie Miejskiej Policji przy ul. Przemysłowej w Koninie, pok. 230 albo kontakt telefoniczny: 47 77 525 27.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO