WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. "Dzieciaki w Centrum" na tropie kryminalnej zagadki

Dodano: 28.09.2020 12:54
Źródło: LM.pl

Jesienna odsłona „Dzieciaków w Centrum” okazała się być kryminalną zagadką, a uczestnicy warsztatów musieli wcielić się w role detektywów.

Wczoraj w Konińskim Domu Kultury dzieci wspólnie z rodzicami obejrzały film „Tarapaty 2”. Później, młodzi ludzie wzięli udział w warsztatach filmowo-artystycznych, a rodzice wrócili do kina, gdzie obejrzeli film „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”.

W sali warsztatowej, ze sztalugi zniknął obraz. Dzieci przez cały czas trwania zajęć miały bacznie obserwować instruktorów: Annę Cherniej, Martę Merdzińską i Grzegorza Ambroziaka. Każdy z nich miał jakieś tajemnice, a najbardziej podejrzany był Grzegorz Ambroziak. Jak się okazało dzieci miały rację, a film z monitoringu potwierdził ich przypuszczenia. Obraz oczywiście został skradziony na potrzeby warsztatów, a dwudziestoosobowa grupa detektywów doskonale się bawiła na zajęciach ruchowych i plastycznych.

Projekt ,,Dzieciaki w Centrum” Koniński Dom Kultury i Kino Centrum organizują wspólnie z siecią kin Europa Cinemas. Zakłada on edukację filmową dzieci w wieku 6-10 lat. Kolejna odsłona projektu za miesiąc.

fot. Koniński Dom Kultury

slajd 1 z 9
NASTĘPNY SLAJD

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO