WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

E-mail z groźbą rozpylenia gazu bojowego. Alarm w kilku szkołach

Dodano: 30.09.2020 12:52
Źródło: LM.pl

 

Dwie konińskie szkoły i jedna w powiecie konińskim otrzymały dzisiaj na swoje skrzynki pocztowe niepokojącą informację. W ich budynkach miałby być rozpylony gaz bojowy. - To działanie kaskadowe tego samego sprawcy – mówi Sebastian Wiśniewski, rzecznik konińskiej policji.

Od ubiegłego tygodnia, niemal każdego dnia do Komendy Miejskiej Policji w Koninie wpływają sygnały o alarmach bombowych, albo groźby rozpylenia gazu VX w szkołach. Jak informuje Sebastian Wiśniewski, informacje takie trafiają nie tylko do szkół w naszym regionie, ale też do placówek w całej Polsce.

Dzisiaj e-mail z groźbą rozpylenia jednego z najniebezpieczniejszych gazów bojowych dotarł do Szkoły Podstawowej nr 9 w Koninie, Centrum Kształcenia ZDZ w Koninie oraz Szkoły Podstawowej w Budzisławiu Kościelnym, gm. Kleczew. Na miejscu są strażacy i policja.

- Nie ma zagrożenia zdrowia i życia. Sprawdzamy pomieszczenia – podkreśla Sebastian Wiśniewski.

 

fot. archiwum

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

bardzo bym chciał aby policja złapała takiego idiotę i przykładnie go sąd ukarał. To skandal aby dzieci czuły się zagrożone.
Dodano: 30.09.2020 13:49    Przez: Stanisław Koninianin

KOMENTARZE

bardzo bym chciał aby policja złapała takiego idiotę i przykładnie go sąd ukarał. To skandal aby dzieci czuły się zagrożone.
Dodano: 30.09.2020 13:49    Przez: Stanisław Koninianin
Dzieci mają frajde i staną na głowie,żeby nie było lekcji.U Niziurskiego dzieciaki w kółko opowiadały nauczycielce o sztangiście,który prał spodnie w benzynie i wskutek tarcia spowodował wybuch.Pani mdlała,a banda szła na boisko rżnąć w noge.
Dodano: 30.09.2020 15:47    Przez: pyzaty chłopiec
My mieliśmy taką fajną, młodą tuż po studiach Panią od "gegry", mieliśmy też dwóch bliżniaków, którzy ją ciągle zagadywali i tak upływała Nam godzina lekcyjna- fajne to było, ale później był tylko brak wiedzy...!!!
Dodano: 30.09.2020 19:33    Przez: Wiedźma
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO