WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Uczniowie szkoły w Grodźcu laureatami wielkopolskiego konkursu

Dodano: 30.09.2020 13:24
Źródło: LM.pl

Uczniowie grodzieńskiej podstawówki wśród laureatów i wyróżnionych w konkursie organizowanym przez samorząd województwa wielkopolskiego.

W ramach Wielkopolskich Dni Energii samorząd województwa zorganizował konkurs ekologiczny promujący Odnawialne Źródła Energii, pod tytułem „Cztery Pory Roku z OZE”. Wzięli w nim udział między innymi uczniowie Szkoły Podstawowej im. M. Dąbrowskiej w Grodźcu.

Jury konkursu zdecydowało o przyznaniu pierwszego miejsca Sandrze Stępińskiej z Grodźca. Drugie miejsce zajął Jakub Wykrętowicz, a Szymon Szpitalny otrzymał wyróżnienie.

fot. grodziec.pl

  • Uczniowie szkoły w Grodźcu laureatami wielkopolskiego konkursu

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO