WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin, Słupca, Turek, Koło. Inny niż zwykle Tydzień Mediacji

Dodano: 9.10.2020 12:35
Źródło: LM.pl

Inny niż zwykle Tydzień Mediacji w Sądzie Okręgowym w Koninie oraz Sądach Rejonowych w Koninie, Turku, Kole i Słupcy.

Tydzień Mediacji zaplanowany jest na 12 – 16 października, natomiast 15 października to Międzynarodowy Dzień Mediacji. W związku z sytuacją epidemiologiczną, osoby zainteresowane uzyskaniem informacji o postępowaniu mediacyjnym powinny zwrócić się do Sądu Okręgowego w Koninie w formie elektronicznej, poprzez e-mail. Wtedy, jak informuje rzecznik tej instytucji - Marek Ziółkowski, sąd udzieli stosownych wskazówek lub umożliwy kontakt z jednym z mediatorów.

Sąd Rejonowy w Koninie w tym roku nie organizuje nieodpłatnych dyżurów mediatorów. W Sądzie Rejonowym w Kole, 15 października można będzie zdobyć informacje lub uzyskać kontakt z mediatorem jedynie poprzez wysłanie e-maila. Nieodpłatny dyżur mediatorów za pośrednictwem telefonów możliwy będzie 15 października w godzinach 10.00 – 12.00 w Sądzie Rejonowym w Słupcy. Tam też od 12 do 16 października odbywać się będą dyżury kuratorów z uprawnieniami mediatora. Natomiast 13 października od godz. 9.00 do 13.00 w Sądzie Rejonowym w Turku skontaktować się będzie można z mediatorem Tomaszem Cieślakiem.

fot. gov.pl

  • Konin, Słupca, Turek, Koło. Inny niż zwykle Tydzień Mediacji

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO