WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Kazimierz Biskupi. Od poniedziałku zamknięty Urząd Gminy

Dodano: 9.10.2020 15:36
Źródło: LM.pl

Od poniedziałku jedynie w sprawach pilnych obsługiwani będą osobiście interesanci Urzędu Gminy w Kazimierzu Biskupim. Na wizytę trzeba będzie umawiać się telefonicznie.

W związku z rozwojem pandemii koronawirusa w Polsce Urząd Gminy w Kazimierzu Biskupim wraca do restrykcji w wizytach w siedzibie. Od poniedziałku 12 października Urząd Gminy znów będzie zamknięty, osobiste wizyty dopuszczalne będą jedynie w sprawach pilnych. Wcześniej jednak trzeba będzie umówić się na taką wizytę telefonicznie z właściwym merytorycznie prawcownikiem, a w Urzędzie stawić się o określonej godzinie.

Pozostałe sprawy załatwiane będą w formie telefonicznej, korespondencyjnej, elektronicznej poprzez skrzynkę ePUAP. - Pisma, wnioski i podania w formie papierowej można składać w skrzynce pocztowej umieszczonej przy wejściu bocznym do budynku Urzędu od strony parkingu - informuje UG w Kazimierzu Biskupim. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Kazimierz Biskupi,   Urząd Gminy,   koronawirus,   pandemia,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

ciekawe jakby tak sklepy zamknac
Dodano: 10.10.2020 10:42    Przez: Cuban White

KOMENTARZE

ciekawe jakby tak sklepy zamknac
Dodano: 10.10.2020 10:42    Przez: Cuban White
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO