WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

"Giełda muzyczna - Vinyl zone" w konińskim MDK została odwołana

Dodano: 16.10.2020 12:48
Źródło: LM.pl

Zaplanowana na dziś "Giełda muzyczna – Vinyl Zone", nie odbędzie się. Wszystko w związku z rozprzestrzeniającym się koronawirusem.

Na to wydarzenie czekali konińscy melomani. Po dłuższej przerwie giełda winyli miała wrócić do Młodzieżowego Domu Kultury. Zawsze była to świetna okazja do zdobycia poszukiwanej płyty lub kasety, a wybór był imponujący.

Niestety jak poinformował koniński MDK, w związku z coraz szybszym rozprzestrzenianiem się wirusa dzisiejsza giełda muzyczna została odwołana.

  • "Giełda muzyczna - Vinyl zone" w konińskim MDK została odwołana

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Szkoda że jakiś dziwny wirus blokuje nam życie Pan Patryk zawsze dostarcza bardzo ciekawe płyty,oby następnym razem się udało
Dodano: 16.10.2020 13:31    Przez: Zbigniew Kulig
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO