WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Nowa nitka ul. Kleczewskiej została otwarta dla kierowców

Dodano: 17.10.2020 12:35
Źródło: LM.pl

Koniec jazdy po drodze przypominającej szwajcarski ser. Na ul. Kleczewskiej w Koninie można jechać nową jezdnią.

Przejazd remontowaną ul. Kleczewską do niedawna wymagał od kierowców mnóstwa cierpliwości. Dziurawa droga wymuszała jazdę z niewielką prędkością, a i to mogło skończyć się uszkodzeniem samochodu. W programie „Nasze Sprawy” dyrektor Zarządu Dróg Miejskich w Koninie – Grzegorz Pająk zapowiedział, że niedługo komfort jazdy na ul. Kleczewskiej się poprawi. Teraz zastępca prezydenta – Paweł Adamów poinformował, że wykonawca inwestycji deklarował puszczenie ruchu na nowej nitce w poniedziałek, ale udało mu się udostępnić ją już teraz.

- Koniec jeżdżenia po błocie! Wielkie podziękowania dla Zarządu Dróg Miejskich w Koninie – napisał w mediach społecznościowych Paweł Adamów.

Remont ul. Kleczewskiej miał zakończyć się w październiku. W związku z epidemią i warunkami atmosferycznymi prace się wydłużą. Wykonawca złożył stosowny wniosek w tej sprawie, który aktualnie jest analizowany. Koszt inwestycji blisko 60 mln zł, z czego prawie 30 mln to unijne dofinansowanie.

fot. facebook/Paweł Adamów - zastępca prezydenta Konina

  • Konin. Nowa nitka ul. Kleczewskiej została otwarta dla kierowców
  • Konin. Nowa nitka ul. Kleczewskiej została otwarta dla kierowców

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO