WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Wizyta w wydziale komunikacji tylko po wcześniejszej rezerwacji

Dodano: 18.10.2020 12:56
Źródło: LM.pl

Od jutra zmieniają się zasady obsługi bezpośredniej w wydziale komunikacji Starostwa Powiatowego w Koninie.

W związku z rosnącą liczbą zakażeń koronawirusem w naszym regionie, od 19 października obsługa spraw związanych z rejestracją pojazdów nowych i używanych, wymianą dowodu rejestracyjnego z powodu braku miejsca na badanie techniczne, zmianą danych technicznych pojazdu oraz zmianą własności pojazdu będzie możliwa wyłącznie po wcześniejszej rezerwacji wizyty przez internet (www.bezkolejki.eu/spkonin) lub po umówieniu się telefonicznym.

Ten sam sposób komunikacji konieczny będzie również jeśli chodzi o umówienie się w pozostałych sprawach związanych z odbiorem stałych dowodów rejestracyjnych, wyrejestrowaniem pojazdu z powodu demontażu, odbiorem prawa jazdy, czy wydaniem profilu kandydata na kierowcę. Wcześniejsze umówienie wizyty dotyczy też obsługi spraw związanych z prowadzeniem działalności w zakresie stacji kontroli pojazdów, ośrodka szkolenia kierowców oraz transportu, przewozu rzeczy lub osób.

Szczegóły dotyczące poszczególnych numerów telefonów dostępne są na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Koninie. Wnioski oraz korespondencję, które nie wymagają obecności osobistej mogą być składane do skrzynki podawczej znajdującej się w przedsionku głównego wejścia do urzędu.

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO