WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

MOSiR podjął decyzję w sprawie pływalni. Basen "Rondo" otwarty!

Dodano: 19.10.2020 13:57
Źródło: LM.pl

Basen w Obiekcie Rekreacyjno-Sportowym „Rondo” będzie otwarty, ale nie dla wszystkich. O tym kto będzie mógł z niego korzystać poinformował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie.

W minionym tygodniu było pewne, że konińskie pływalnie nie będą mogły działać od 17 października. Piątkowym popołudniem Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że z basenów będą mogły korzystać „osoby uprawiające sport w ramach współzawodnictwa sportowego, zajęć sportowych lub wydarzeń sportowych oraz studenci i uczniowie w ramach zajęć na uczelni lub w szkole”.

Dzisiaj dyrekcja MOSiR w Koninie podjęła decyzję o zamknięciu basenu krytego przy ul. Szymanowskiego, ale otwarty zostaje basen „Rondo”. Jednak korzystać z niego będą mogły jedynie szkoły w ramach zajęć wychowania fizycznego oraz kluby sportowe w ramach treningów pływackich. To nie wszystko. W środę, 21 października zapaść ma również decyzja dotycząca indywidualnych lekcji nauki pływania oraz działalności leczniczej przeznaczonej dla pacjentów.

fot. facebook/MOSiR Konin

  •  MOSiR podjął decyzję w sprawie pływalni. Basen "Rondo" otwarty!

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

W wodzie bakterie giną,więc dlaczego baseny zamykają? Dziwny świat..Trzeba iść do sklepu,tam wirusa nie ma..Emerytka nie przyjeta przez lekarza pierwszego kontaktu,zalamana...Gdzie szukać pomocy..;(
Dodano: 20.10.2020 11:30    Przez: Koninianka@

KOMENTARZE

Co z karnetem z zeszłego roku? Kiedy mogę go wykorzystać?
Dodano: 20.10.2020 10:04    Przez: piotrek12
W wodzie bakterie giną,więc dlaczego baseny zamykają? Dziwny świat..Trzeba iść do sklepu,tam wirusa nie ma..Emerytka nie przyjeta przez lekarza pierwszego kontaktu,zalamana...Gdzie szukać pomocy..;(
Dodano: 20.10.2020 11:30    Przez: Koninianka@
Duchowni mają otwarte ramiona i pocieche duchową dają dla zbłąkanych owieczek.
Dodano: 20.10.2020 14:52    Przez: wierna
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO