WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Turek. Pływalnia wznawia działalność. Wszystko zgodnie z prawem

Dodano: 20.10.2020 13:34
Źródło: LM.pl

Od jutra wznawia działalność pływalnia kryta w Turku. Z basenu będzie mogła korzystać część klientów indywidualnych.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Turku informuje, że od 21 października pływalnia będzie dostępna dla uczniów w ramach zajęć wychowania fizycznego, uczestników programu „Umiem pływać” oraz innych programów, uczestników zajęć sportowych prowadzonych przez kluby sportowe i stowarzyszenia, a także dla podopiecznych szkółek pływackich.

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z 16 października tego roku, z basenu nie mogą korzystać indywidualni klienci. Są jednak wyjątki. Na pływalnie będą mogły przychodzić osoby posiadające licencję zawodnika oraz osoby posiadające zaświadczenie od lekarza o wskazaniach do korzystania z pływalni w celu poprawy zdrowia, czyli w ramach rehabilitacji. Z funkcjonowania wyłączona natomiast zostanie widownia, zjeżdżalnia i sauna.

Pływalnia będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 21.20, w sobotę od godz. 8.00 do 15.30, a w niedzielę obiekt będzie nieczynny.

fot. miastoturek.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO