WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Pralko-suszarka - wygodne suszenie ubrań

Materiał promocyjny

Dodano: 21.10.2020 11:11

Pralko-suszarka to urządzenie, które przede wszystkim charakteryzuje się funkcjonalnością i wielozadaniowością. Dla osób, dla których wieszanie prania jest zmorą, pralko-suszarka będzie dosłownie zbawieniem. Jak jednak wybrać odpowiednią? Na co zwrócić uwagę?

Prowadzenie domu wymaga naprawdę wielkiego wysiłku. Codziennie jest przecież tyle rzeczy do zrobienia. Warto więc stawiać na rozwiązania, które ułatwiają nam ich wykonanie. Po co bowiem zapełniać sobie listę zadań do maksimum, skoro decydując się na nowoczesne rozwiązania, możemy zyskać w ciągu dnia dodatkowy czas? Można wykorzystać go na odpoczynek, hobby, czy choćby zabawę z rodziną. Powiedzmy więc stanowcze ''tak'' rozwiązaniom oferującym nam wielozadaniowość i oszczędność czasu. Jednym z takich jest na przykład technologia wykorzystywana w urządzeniach, jakimi są pralko suszarki. Urządzenia te nie tylko piorą, ale i suszą nasze pranie, dzięki czemu nie musimy tracić cennych chwil na rozwieszanie go. A powiedzmy sobie szczerze, niekiedy zajmuje to nawet kilkadziesiąt minut. Dlaczego zakup pralko suszarki to dobry pomysł? Jak właściwie działa to urządzenie?
 

Pralko-suszarka — dlaczego warto ją mieć? 

Z pewnością wiele osób zastanawia się, czy zakup pralko suszarki to w ogóle dobry pomysł. Po co nam właściwie w domu takie urządzenie? Odpowiedź jest dość prosta. Pralko-suszarka to urządzenie, które, krótko mówiąc ma nam ułatwić życie, a właściwie wykonywanie domowych obowiązków. Im mniej bowiem musimy rzeczy zrobić własnoręcznie, tym więcej korzyści dla nas.

Pralko suszarki, bez wątpienia będą idealnym wyborem dla osób, które rozwieszanie prania na suszarce traktują jako najgorszą zmorę. To też idealne rozwiązanie, gdy zazwyczaj nie mamy czasu na takie zadania. Przeważnie nie możemy wstawić bowiem prania przed wyjściem do pracy, gdyż po kilku godzinach leżenia w zamkniętym bębnie, ubrania po prostu nieładnie pachną. To samo dotyczy godzin nocnych. W rezultacie tracimy czas po południu i zamiast wypocząć, zajmujemy się praniem. Pralko suszarki, raz na zawsze pozbawią nas tego problemu, gdyż wyciągamy z nich po prostu suche pranie. Dzięki nim nie musimy martwić się także o nadmierną wilgoć, jaka wytwarza się w domu przy wysychaniu ubrań na stacjonarnej suszarce, czy też grzejnikach. 
 

Jak działają pralko-suszarki? 

Pralko suszarki to urządzenia, które wyposażone są w dwie funkcje. Umożliwiają zarówno pranie, jak i suszenie tkanin. Dawniej taki sam efekt uzyskać mogliśmy jedynie przy wykorzystaniu dwóch osobnych urządzeń. Dzięki nowoczesnym technologiom, które obecnie powszechnie wykorzystywane są w urządzeniach AGD, możemy cieszyć się jednak funkcjonalnością, jaką oferują pralko suszarki. Ich działanie nie różni się w dużym stopniu od tego, jakie charakterystyczne jest dla zwykłych pralek. W tym przypadku jednak różnica polega na tym, że po wypraniu, zawartość bębna poddana zostaje także suszeniu. Cały proces polega na zastosowanie nadmuchu powietrza o odpowiedniej temperaturze. Warto wspomnieć też, że w urządzeniach, jakimi są pralko suszarki, możemy również skorzystać jedynie z programu suszenia lub prania. Dzięki temu bez problemu wysuszymy też tkaniny wyprane wcześniej ręcznie. 
 

Jaką pralko-suszarkę wybrać? 

Decydując się na zakup pralko suszarki, musimy pamiętać, aby przy wyborze jej zwrócić uwagę na wiele ważnych kwestii. Zadanie to jest w tym akurat przypadku podwójnie utrudnione. Zależeć nam powinno bowiem zarówno na dobrych parametrach funkcji prania, jak i suszenia. 

Pierwszą ważną rzeczą jest pojemność bębna. Tak jak w przypadku zwykłej pralki, ładowność musi być odpowiednio dostosowana do indywidualnych preferencji i potrzeb. Istotna jest również wielkość urządzenia. Co do możliwości eksploatacyjnych sprzętu, koniecznie zwróćmy uwagę między innymi na maksymalną prędkość wirowań, czy też na zakres dostępnych programów prania i suszenia. Dobra pralko-suszarka powinna być też ekonomiczna. Gwarancję niskiego zużycia prądu zyskamy, jeśli wybierzemy urządzenie o klasie energetycznej A.
 

Pralko-suszarka — gdzie kupić? 

Nie codziennie kupujemy urządzenia takie jak pralko suszarki. Z założenia powinny nam one posłużyć przynajmniej przez kilka lat. Jednak, aby tak było, musimy wybrać sprzęt dobrej jakości. Warto potraktować ten zakup jak inwestycję. Inwestycję w czas, w zmniejszenie obowiązków, a przede wszystkim w skuteczne i bezawaryjne działanie pralko suszarki. Przy kupnie sprzętu AGD warto zwrócić szczególną uwagę na producenta. Urządzenia renomowanych i sprawdzonych marek, takich jak Whirlpool, Samsung, czy Elektroluks znajdziemy na przykład w ofercie sklepu https://www.euro.com.pl/pralko-suszarki.bhtml.
 

Pralko-suszarka a tkaniny — czy suszenie niszczy ubrania? 

Jest to jedno z najczęstszych pytań, jakie zadają sobie osoby, które zastanawiają się nad kupnem pralko suszarki. Jak jest więc z tym mechanicznym suszeniem ubrań? Czy suszarka niszczy tkaniny? Przede wszystkim warto zaznaczyć, że kluczem jest to właściwe dopasowanie programu suszenia do konkretnych materiałów. Jeśli będziemy przestrzegać takich zaleceń, nie musimy martwić się o stan naszych ubrań. Stosowanie zbyt wysokiej temperatury może natomiast spowodować szkody. 

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:agd,   łazienka,   pranie,   czystosć

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO