WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Dwa groźnie wyglądające wypadki na drogach powiatu konińskiego

Dodano: 21.10.2020 15:49
Źródło: LM.pl

Kolejne wypadki w powiecie konińskim. Poszkodowanych zostało w sumie siedem osób.

Do pierwszego wypadku doszło na drodze krajowej nr 72 w miejscowości Żdżary, gm. Stare Miasto. Z niewujaśnionych jeszcze przyczyn doszło do zderzenia dwóch samochodów, które zatrzymały się w przydrożnych rowach.

- Pojazdami podróżowały łącznie trzy osoby. Działania strażaków polegały na udzieleniu poszkodowanym kwalifikowanej pierwszej pomocy oraz odłączeniu zasilania w samochodach. Wszystkie osoby biorące udział w zdarzeniu zostały przetransportowane do szpitala przez Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe – informuje Sebastian Andrzejewski, rzecznik Komendy Miejskiej PSP w Koninie.

Droga krajowa była całkowicie zablokowana. Natomiast godzinę później do kolejnego wypadku doszło na ul. Strzelińskiej w Wilczynie. Tam, samochód marki Audi zderzył się z samochodem marki Fiat. Strażacy, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia zabezpieczyli teren i udzielili czterem poszkodowanym pierwszej pomocy. Dwie osoby podróżujące audi oraz jedna osoba jadąca fiatem zostały przewiezione do szpitala. Natomiast druga osoba podróżująca fiatem została przetransportowana przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

fot. KM PSP Konin

  • Dwa groźnie wyglądające wypadki na drogach powiatu konińskiego
  • Dwa groźnie wyglądające wypadki na drogach powiatu konińskiego
  • Dwa groźnie wyglądające wypadki na drogach powiatu konińskiego

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO