WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Próby obciążenia południowej nitki jezdni nowego łącznika

Dodano: 24.10.2020 12:47

Próby statycznego i dynamicznego obciążenia południowej nitki jezdni nowego łącznika od strony Wyzwolenia wypadły pozytywnie - wynika z nieoficjalnych informacji. Odbyły się one w piątek (23 października).

Do przeprowadzenia obowiązkowych pomiarów wykorzystano sześć ciężarówek, z których każda miała masę około 32 ton. Najpierw zatrzymywały się one nad kolejnymi z trzech przęseł, a później przejechały jezdnią z prędkością: 10, 20, 30 i 50 km/h. Pomiary dokonywane były przy użyciu specjalistycznego sprzętu i oprogramowania. Po oficjalnym raporcie podjęta zostanie decyzja o włączeniu południowej nitki do ruchu. Wiadukt nad torami przeszedł podobne badania już wcześniej i one także wypadły pozytywnie.

W piątek drogowcy kontynuowali układanie warstw bitumicznych, montowali oświetlenie i pionowe znaki drogowe. Wszystko wskazuje na to, że już niebawem utrudnienia w tym miejscu układu komunikacyjnego miasta w znaczący sposób znikną.

Źródło: Miasto Konin 

  • Konin. Próby obciążenia południowej nitki jezdni nowego łącznika
  • Konin. Próby obciążenia południowej nitki jezdni nowego łącznika
  • Konin. Próby obciążenia południowej nitki jezdni nowego łącznika

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Ale super ☺️
Dodano: 24.10.2020 21:43    Przez: Klaudia
Super
Dodano: 25.10.2020 06:50    Przez: ~jarek

KOMENTARZE

Ale super ☺️
Dodano: 24.10.2020 21:43    Przez: Klaudia
Super
Dodano: 25.10.2020 06:50    Przez: ~jarek
19 listopada 2007 roku podczas prób obciążeniowych na most wjechało 12 ciężarówek, każda ważąca po około 30 ton, w sumie to 360 ton. Miejmy nadzieję ze dzisiejsze próby wystarczą...
Dodano: 26.10.2020 16:53    Przez: Marta
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO