WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

W co grają ludzie?

Materiał promocyjny

Dodano: 26.10.2020 11:58

Nagrodzony kilkunastominutową owacją na festiwalu w Cannes „Zdrajca” oraz słodko-gorzka satyra na pokolenie trzydziestolatków „W co grają ludzie” to filmy, które widzowie zobaczą w Kinie Konesera w listopadzie w Kinie Oskard Kameralnie.

Niejednoznaczny, trzymający w napięciu, spektakularny – taki jest „Zdrajca”. Film oparty na faktach w zaskakujący, świeży sposób podejmuje temat mafii. A to za sprawą charyzmatycznego bohatera, który jest zarazem ścigającym i ściganym; wstrząsającego obrazu korupcji i przemocy trawiących Sycylię, wnikliwego portretu mafijnej ośmiornicy. W centrum opowieści znajduje się Tommaso Buscetta, boss, który złamał omertę, czyli mafijną zmowę milczenia. Film Marca Bellocchio już od pierwszej sceny chwyta za gardło, wciągając w mroczny świat zbrodni, ucieczek, kłamstw i sądowych potyczek. „Zdrajca” w Kinie Konesera 6 listopada o 19.00.

„W co grają ludzie”, to słodko-gorzka satyra na pokolenie trzydziestolatków. Film porównywany jest przez krytyków do przebojów kinowych „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” oraz „Niewinne kłamstewka”. Grupa dobrych przyjaciół postanawia zorganizować przyjęcie niespodziankę. Pełen nostalgii weekend ma przypomnieć bohaterom czasy, kiedy byli nastolatkami. Czy coś może pójść nie tak? Z pewnością… Wspólnie spędzony czas zmusi przyjaciół do ponownej oceny przeszłości i teraźniejszości. Kino Konesera 20 listopada 19.00.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:ckis,   kino konsera
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO