LM.plWiadomościMiasto będzie promować przedsiębiorców z konińskiej starówki

Miasto będzie promować przedsiębiorców z konińskiej starówki

Dodano: , Żródło: LM.pl
Miasto będzie promować przedsiębiorców z konińskiej starówki

Do 5 listopada przyjmowane są zgłoszenia do konkursu dla przedsiębiorców, którzy prowadzą swoje firmy na konińskiej starówce. To część prowadzonego przez miasto Programu Wspierania Przedsiębiorczości.

Najlepszy produkt/usługa na obszarze rewitalizacji „Starówka” - to hasło konkursu, którego celem jest promocja podmiotów gospodarczych prowadzących działalność w starej części miasta. Wziąć w nim mogą udział zarówno właściciele jak i najemcy punktów usługowych oraz handlowych (rzemieślnicy, rękodzielnicy, artyści, branża gastronomiczna). Formularz zgłoszeniowy wraz z załącznikami oraz zdjęciami należy do 5 listopada przesłać pocztą elektroniczną, pocztą tradycyjną, bądź dostarczyć osobiście do Wydziału Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego w Koninie.

- Jeżeli formularz zostanie zgłoszony przez mieszkańca to zgłoszenie wymaga wówczas pisemnej zgody podmiotu – informuje Wydział Rozwoju Gospodarczego.

Od 12 do 20 listopada na fanpage&39;u miasta Konin trwać będzie głosowanie. Zwycięzca zostanie ogłoszony do 25 listopada. Wybrany przez mieszkanców przedsiębiorca poza tytułem otrzyma miesięczną usługę promocyjną w lokalnych mediach, wartości ok. 5 tys. zł.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole