WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Licheń. Hospicjum apeluje o wsparcie w walce z koronawirusem

Dodano: 14.11.2020 13:28
Źródło: LM.pl

Licheńskie hospicjum potrzebuje finansowego wsparcia. W placówce brakuje środków ochronnych i dezynfekujących.

W związku z potwierdzonymi przypadkami zakażenia koronawirusem wśród pacjentów i personelu hospicjum w Licheniu Starym, placówka zużywa ogromne ilości środków ochrony osobistej. Brakuje przede wszystkim kombinezonów i fartuchów ochronnych, maseczek chirurgicznych oraz maseczek typu FFP2 i FFP3, rękawic nitrylowych ( rozmiary M, L), a także płynu do dezynfekcji rąk i powierzchni. Na to wszystko potrzebne są pieniądze, o które w specjalnym apelu prosi licheńskie hospicjum.

Zebrane środki mają być przeznaczone na zakup potrzebnego sprzętu oraz ciepłe posiłki dla personelu medycznego, który przebywa na oddziale.

 

fot. lichen.pl, facebook

  • Licheń. Hospicjum apeluje o wsparcie w walce z koronawirusem
  • Licheń. Hospicjum apeluje o wsparcie w walce z koronawirusem

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

a nie mogą się zgłosić o pomoc obok- do bazyliki ?
Dodano: 14.11.2020 14:02    Przez: Miki
Miki! Jak zwykle w punkt!!! Bazylika i jej hierarchowie ociekają złotem i bogactwem... ile kasy zbierają za cegiełki umieszczane później na ścianach( swoją drogą to wierzący nie wiedzą, że to pycha i próżność, czyli jeden z grzechów głównych)...!!! A tu hospicjum prosi o pomoc w dobie pandemii i co(?), i cisza jak makiem zasiał ze strony KK- tak objawia się u Nich "Miłość do bliźniego swego"...!!! Hospicjum wsparcie dostanie, ale jak zawsze tylko od bezinteresownych Ludzi...!!! Smutne to i przykre!!!
Dodano: 14.11.2020 15:10    Przez: Wiedźma
Rydzyk dostał ostatnio 17,5 mln,nieznany nikomu ksiądz od Ziobry kolejne 17 mln,innych codziennych "datków" z naszych pieniędzy nie wspomnę.Uważam zatem tę prośbę za bezczelność i żerowanie na dobroci społeczeństwa.Jak to zwykle w Kość.Kat.
Dodano: 14.11.2020 15:47    Przez: Grzech Walerian
Hospicjum jest ich należy do Sanktuarium.
Dodano: 14.11.2020 15:17    Przez: Aga
Przypomnijcie sobie,jak kilka lat temu kościoły zbierały na pomoc powodzianom-ogłoszono uroczyście,że na tej to mszy właśnie:ludzie wyskoczyli z kasy na tacę,a po zabiegu ksiądz-kochani,po mszy rzućcie coś na biednych powodzian,do kasy przed kościołem.
Dodano: 14.11.2020 16:12    Przez: kiszony kukumber

KOMENTARZE

a nie mogą się zgłosić o pomoc obok- do bazyliki ?
Dodano: 14.11.2020 14:02    Przez: Miki
Hospicjum jest ich należy do Sanktuarium.
Dodano: 14.11.2020 15:17    Przez: Aga
Miki! Jak zwykle w punkt!!! Bazylika i jej hierarchowie ociekają złotem i bogactwem... ile kasy zbierają za cegiełki umieszczane później na ścianach( swoją drogą to wierzący nie wiedzą, że to pycha i próżność, czyli jeden z grzechów głównych)...!!! A tu hospicjum prosi o pomoc w dobie pandemii i co(?), i cisza jak makiem zasiał ze strony KK- tak objawia się u Nich "Miłość do bliźniego swego"...!!! Hospicjum wsparcie dostanie, ale jak zawsze tylko od bezinteresownych Ludzi...!!! Smutne to i przykre!!!
Dodano: 14.11.2020 15:10    Przez: Wiedźma
bardzo mało wiesz o KK a jeszcze mniej o Hospicjum i Licheniu widzę... nie potrafisz pomóc to nie wypisuj bzdur.
Dodano: 14.11.2020 17:23    Przez: Złodziej
avatar Ja tam bym poprzebierał to proaborycjne lewactwo co łaziło i roznosiło koronawirusa po regionie.Powinny te wszystkie galerianki ,pedaraści i różnego rodzaju ich akolici sostać skazani na prace społecze w hospicjum właśnie za spowodowanie epidemii i zagrożenie życia mieszkańców, poprzebierać całe to zbridnicze towarzystwo w kombinezony i do pracy.Do sprzątania ,wymiany pampersa czy podtarcia tyłka pacjentom chyba się nadadzą.
Dodano: 14.11.2020 15:45    Przez: Tomasz Kobrzycki
avatar Musiałbyś zacząć od Ks.Rasia sekretarza Dziwisza bo to jest faktyczna głowa całego tego biznesu.Dziwisz to intelektualna miernota.Faktycznie ks.Raś ze swoim braciszkiem Irkiem rządzili kurią i Łagieenikami.Tam pielgrzymował teź Tusk z poityksmi PO jak jeszcze udawali chrześcijan bo wtedy było na to na topie.Inna sprawa iż to miało więcej wspólnego z czarnymi meszami a niżeli w oddaniu ofiary Bogu.Bo czym innym jest lewactwo z pod takiej czy innej litery.Czystm złem i tyle.TVN atakując Dziwisza nieświadomie ujawnł czym tak naprawdę było i jest PO.
Dodano: 16.11.2020 06:30    Przez: Tomasz Kobrzycki
Rydzyk dostał ostatnio 17,5 mln,nieznany nikomu ksiądz od Ziobry kolejne 17 mln,innych codziennych "datków" z naszych pieniędzy nie wspomnę.Uważam zatem tę prośbę za bezczelność i żerowanie na dobroci społeczeństwa.Jak to zwykle w Kość.Kat.
Dodano: 14.11.2020 15:47    Przez: Grzech Walerian
Kilka lat temu franciszkanie z Kolskiej apelowali o datki w postaci "starych,złotych,niepotrzebnych łańcuszków i pierścionków" na pozłocenie remontowanej figury Jezusa,tkwiącej gdzieś pod sufitem.Chwycił mnie wtedy niebezpieczny dla zdrowia,pusty śmiech-ja do takich celów mam "złoty" aerozol,za 12,50.I sądzę,że oni też.
Dodano: 14.11.2020 15:53    Przez: Szkarlatyna
Masz marzenia Kobrzycki Tomaszu,ale ja myślę podobnie.Poprzebierałbym Dziwisza i resztę jego darmozjadów,bo to oni cały czas o posłudze,o pokorze,o bliźnim,o poświęceniu,o ostatniej koszuli z grzbietu...
Dodano: 14.11.2020 15:58    Przez: Zappa
avatar Musiałbyś zacząć od Ks.Rasia sekretarza Dziwisza bo to jest faktyczna głowa całego tego biznesu.Dziwisz to intelektualna miernota.Faktycznie ks.Raś ze swoim braciszkiem Irkiem rządzili kurią i Łagieenikami.Tam pielgrzymował też Tusk z politykami PO jak jeszcze udawali chrześcijan bo wtedy było na to na topie.Inna sprawa iż to miało więcej wspólnego z czarnymi meszami a niżeli w oddaniu ofiary Bogu.Bo czym innym jest lewactwo z pod takiej czy innej litery.Czystm złem i tyle.TVN atakując Dziwisza nieświadomie ujawnł czym tak naprawdę było i jest PO.
Dodano: 16.11.2020 06:33    Przez: Tomasz Kobrzycki
Przypomnijcie sobie,jak kilka lat temu kościoły zbierały na pomoc powodzianom-ogłoszono uroczyście,że na tej to mszy właśnie:ludzie wyskoczyli z kasy na tacę,a po zabiegu ksiądz-kochani,po mszy rzućcie coś na biednych powodzian,do kasy przed kościołem.
Dodano: 14.11.2020 16:12    Przez: kiszony kukumber
Korona-wirus sieje spustoszenie nie tylko w zdrowiu i życiu wielu ludzi, ale też w ich kieszeniach, firmy zamykają swoje interesy, ludzie tracą pracę, a takie instytucje jak hospicja ledwo zipią i są zdane na łaskę darczyńców.
Dodano: 14.11.2020 16:35    Przez: Człowiek
A kto się dorabia czy dorobi na tej pandemii zwanej korona-wirusem ?
Dodano: 14.11.2020 16:37    Przez: Człowiek
A co myślicie państwo, o tych firmach amerykańsko-tureckiej PFIZER-BIONTECH, które będą wytwarzać szczepionkę przeciwko Covid-19, czy oni stracą na tym interesie czy też dorobią się fortun ?
Dodano: 14.11.2020 16:42    Przez: Człowiek
1 z 2
12>>