WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Most żelazny i gabinet prezydenta podświetlone na niebiesko

Dodano: 23.11.2020 20:11
Źródło: LM.pl

Konin protestuje przeciwko rządowej groźbie weta budżetu Unii Europejskiej. Most i gabinet prezydenta podświetlone na niebiesko.

Most im. Józefa Piłsudskiego oraz gabinet prezydenta Piotra Korytkowskiego, zostały dziś podświetlone na niebiesko. W ten sposób władze Konina wspólnie z innymi samorządami Związku Miast Polskich chcą zamanifestować swoje zaniepokojenie działaniami rządu w sprawie unijnego budżetu.

To nie jedyne działanie prezydenta Korytkowskiego w tej sprawie. Wystosował on dzisiaj apel do premiera Mateusza Morawieckiego, w którym podkreśla dzięki członkowstwu Polski w Unii Europejskiej, z budżetu wspólnoty do Konina wpłynęło ok. 650 mln zł na realizację 113 projektów inwestycyjnych.

slajd 1 z 7
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

avatar "Konin protestuje"? Zaprzańcy protestują bo taka im rolę wyznaczono?
Dodano: 24.11.2020 00:20    Przez: Józef Bąk
Słabe to i mieszkańcom tym prawym się to nie podoba. Jutro zapewnie tęcza na moście zaświeci plus aureola z błyskawic tych panienek co klejem to bram się przyklejają
Dodano: 23.11.2020 22:42    Przez: diablica
Rząd PiS-u reprezentuje interesy polskie, a czyje interesy reprezentuje totalna oPOzycja ?
Dodano: 24.11.2020 12:38    Przez: Człowiek
Judasz zdradził i sprzedał Pana Jezusa za 30-ci srebrników, a za jaką kwotę chce nas sprzedać opozycja ?
Dodano: 24.11.2020 12:40    Przez: Człowiek
Rząd PiS-u na czele z Panem Premierem Mateuszem Morawieckim powinien twardo walczyć o unijne pieniądze dla Polski, a te pieniądze nam się należą jak "psu micha", jako że wspólnie się składamy na unijny budżet.
Dodano: 24.11.2020 12:47    Przez: Człowiek

KOMENTARZE

Brawo! Nie możemy pozwolić na to, żeby pozostać samotną wyspą " Polska w ruinie"...!!! Jesteśmy Narodem, który zasługuje na to, aby mieć przyjaciół w Europie i na Świecie...!!! Podobno mamy demokrację, a nie dyktaturę...!!! Podobno tak jak prawie też robi różnicę...!!!
Dodano: 23.11.2020 20:28    Przez: Wiedźma
avatar "Konin protestuje"? Zaprzańcy protestują bo taka im rolę wyznaczono?
Dodano: 24.11.2020 00:20    Przez: Józef Bąk
avatar a tobie jaką rolę wyznaczono ? - wyznawco kobrzyckiego....
Dodano: 24.11.2020 08:47    Przez: zx
Trzeba bylo zapytać mieszkańców czy zgadzają się na takie lewackie podświetlenia
Dodano: 23.11.2020 20:48    Przez: Ala
W sprawie podświetlania kościołów na nasz koszt nikt nas nie pytał.
Dodano: 23.11.2020 21:50    Przez: szkarlatyna
Słabe to i mieszkańcom tym prawym się to nie podoba. Jutro zapewnie tęcza na moście zaświeci plus aureola z błyskawic tych panienek co klejem to bram się przyklejają
Dodano: 23.11.2020 22:42    Przez: diablica
Gdyby PiSowcy nie bali się że dostaną po uszach za łamanie Konstytucji, TK, nękanie sędziów i wiele innych to by nie wetowali korzystnego dla Polski budżetu. Dostaniemy najwięcej kasy jak się Jarek uspokoi ze swoimi dyktatorskimi zapędami. Ale on na razie jest zajęty pacyfikacją kobiet na ulicach. Twardziel z niego!
Dodano: 24.11.2020 10:50    Przez: Ropuch
Rząd PiS-u reprezentuje interesy polskie, a czyje interesy reprezentuje totalna oPOzycja ?
Dodano: 24.11.2020 12:38    Przez: Człowiek
Czy aby na pewno rząd PiS reprezentuje polskie interesy? Weto wobec unijnego budżetu i groźba Polexitu to radość dla Moskwy.
Dodano: 24.11.2020 22:45    Przez: Jakub Wawrzecki
Judasz zdradził i sprzedał Pana Jezusa za 30-ci srebrników, a za jaką kwotę chce nas sprzedać opozycja ?
Dodano: 24.11.2020 12:40    Przez: Człowiek
Tylko PiS jest godzien z woli wyborców sprawować władzę w Polsce w tych trudnych czasach, bo tylko PiS walczy o nasze, polskie interesy.
Dodano: 24.11.2020 12:42    Przez: Człowiek
Rząd PiS-u na czele z Panem Premierem Mateuszem Morawieckim powinien twardo walczyć o unijne pieniądze dla Polski, a te pieniądze nam się należą jak "psu micha", jako że wspólnie się składamy na unijny budżet.
Dodano: 24.11.2020 12:47    Przez: Człowiek
Człowieku, przecież PiS i Morawiecki tych pieniędzy nie chcą. Weto to właśnie ich odrzucenie. Więcej, Patryk Jaki powiedział, że są państwa unijne, które tych pieniędzy potrzebują bardziej. A co do składek, to informuję, że dużo więcej dostajemy niż wnosimy.
Dodano: 24.11.2020 22:43    Przez: Jakub Wawrzecki
Dziś UE budżet wiąże z rzekomą praworządnością, jutro zwiąże z ideologią LGBT, a pojutrze z legalną aborcją i eutanazją, być może ? Czy to jest ta sama Unia do której wstępowaliśmy w 2004 roku ?
Dodano: 24.11.2020 12:51    Przez: Człowiek
Boisz się, że nie spełniamy kryterium praworządności? Przecież uczciwy się nie ma powodu bać! To słowa polityków PiS. Wierzysz im, prawda?
Dodano: 24.11.2020 22:44    Przez: Jakub Wawrzecki
1 z 2
12>>