WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Oczyścili staw w Piętnie i zagospodarowali teren wokół niego

Dodano: 29.11.2020 16:29
Źródło: LM.pl

Blisko 42 tys. zł kosztowało oczyszczenie stawu i zagospodarowanie terenu wokół niego w Piętnie, gm. Tuliszków. Projekt został zrealizowany w ramach dziesiątej edycji konkursu „Pięknieje wielkopolska wieś”.

Zgodnie z założeniami projektu staw w Piętnie został wyczyszczony i wzmocniono jego obrzeża. Ułożony został też chodnik, zamontowane ławki i kosze na śmieci, a także wybudowany drewniany pomost i udrożniony przepust. Mieszkańcy miejscowości w ramach wkładu własnego nasadzili także roślinność oddzielającą przestrzeń rekreacji od pasa drogi.

Zwieńczeniem wspólnej pracy ma być spotkanie integracyjne, które odbędzie się w najbliższym możliwym terminie, po ustaniu zakazów zgromadzeń i imprez. Przypomnijmy, że zadanie kosztowało niespełna 42 tys. zł, z czego prawie 29 tys. zł pochodziło z budżetu województwa wielkopolskiego.

fot. tuliszkow.pl

  • Oczyścili staw w Piętnie i zagospodarowali teren wokół niego
  • Oczyścili staw w Piętnie i zagospodarowali teren wokół niego

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO