WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Zajrzyj do świata Volvo

Materiał promocyjny

Dodano: 4.12.2020 11:03

Doskonała jakość i bezpieczeństwo. Komfort i elegancja. Trwałość i niezawodność. A z czym Tobie kojarzy się Volvo? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat filozofii marki? Odwiedź Showroom Volvo Firma Karlik w centrum Poznania w Starym Browarze w Pasażu na poziomie 0.

Czy wiesz, że przed wprowadzeniem konkretnych modeli Volvo do sprzedaży, w laboratorium odbywają się setki testów dla maksymalnego bezpieczeństwa w realnym świecie? A zanim wprowadzono do sprzedaży Volvo XC90, rozbito ponad 100 w pełni funkcjonalnych modeli tego samochodu, aby zbadać poziom ochrony pasażerów w trakcie różnego rodzaju kolizji? A także, że w samochodach Volvo znajduje się innowacyjny system poprawy powietrza zatrzymujący smog z jonizacją PM 2.5? Chcesz dowiedzieć się więcej o skandynawskim designie oraz poznać świat i niepowtarzalny charakter samochodów Volvo podczas fiki? Zapraszamy do Showroomu Volvo Firma Karlik w centrum Poznania w Starym Browarze w Pasażu na poziomie 0. To stosunkowo nowe miejsce na poznańskiej mapie otwarte w maju 2020 r. Na powierzchni ponad 230 metrów² zobaczysz rodzinę SUV-ów Volvo, najmniejszy model, kompaktowy, ale jednocześnie przestronny – XC40, najchętniej kupowany – XC60 oraz największy, dostępny także w wersji 7-osobowej – XC90. Z kolei na miłośników sedanów czeka sportowe S60. Można skonfigurować oczywiście na miejscu swój wymarzony samochód, złożyć zamówienie lub umówić się na jazdę testową.

Showroom Volvo Firma Karlik jest nie tylko punktem handlowym, ale również miejscem spotkań i dyskusji o samochodach. Doradcy Volvo Firma Karlik opowiedzą o systemach bezpieczeństwa i rozwiązaniach technologicznych stosowanych w samochodach. Ponadto wyjaśnią, m.in. dlaczego zagłówki w fotelach Volvo nie są regulowane, dlaczego dziecko warto przewozić tyłem do kierunku jazdy oraz na czym polega projekt EVA. – Stary Browar już trzy lata temu był dla nas miejscem, w którym chcieliśmy sprzedawać samochody, wówczas nasza obecność w tym miejscu trwała nieco ponad miesiąc. Przyszedł czas na stałą ekspozycję. Showroom jest dla nas nie tylko ważnym miejscem prezentacji naszych samochodów, ale i spotkań oraz rozmów o szwedzkim designie, minimalizmie i wartościach marki, a także działaniach jakie podejmuje Firma Karlik na co dzień – mówi Bartłomiej Stachowski, dyrektor sprzedaży w Volvo Firma Karlik.
 

Styl życia Volvo - dla osób szukających niepowtarzalnych dodatków

W showroomie znajduje się także oferta Volvo Lifestyle Collection. To starannie wybrane produkty, m.in. torby, ubrania i akcesoria stworzone z najlepszych materiałów i zaprojektowane tak, aby idealnie współgrały z designem i stylem samochodów.

Volvo Firma Karlik rozwija także własne upcyklingowe projekty, np. ze zużytych części samochodów marki Volvo – m.in. z przewodu paliwa, tulejki wybieraka skrzyni biegów czy fragmentu elektroniki modułu czujnika skrętu powstała biżuteria pARTs, artystyczne rękodzieło, które zaprojektowała i wykonała Anna Orska, realizując pomysł Joanny Karlik – Knocińskiej, Właścicielki Volvo Firma Karlik. Upcyklingową kolekcją w duchu CSR jest także projekt ze Spółdzielnią Socjalną FURIA, aktywizującą zawodowo osoby z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Pracownicy spółdzielni już od dwóch lat szyją Torby z banerów Volvo. Z każdego sprzedanego egzemplarza Volvo Firma Karlik przekazuje 10 zł dla Fundacji na Rzecz Integracji Osób Niepełnosprawnych i Autystycznych „FIONA” www.fundacja-fiona.org.pl. Współpraca ze Spółdzielnią Socjalną FURIA cały czas się rozwija i zaowocowała powstaniem kolejnych produktów, tym razem z niepotrzebnego sukna reklamowego – wygodnych i praktycznych plecaków w formie worka, a od niedawna także niepowtarzalnych i stylowych pokrowców na ubrania.

Zapraszamy do Showroomu Volvo Firma Karlik, Stary Browar, Pasaż poziom 0, codziennie, od pon.-sob. w godz. 09:00-21:00.

Chcesz porozmawiać z naszymi doradcami? Zapraszamy do kontaktu

Maciej Klimas
m.klimas@karlik.dealervolvo.pl
664 109 327

Albert Jagiełło
a.jagiello@karlik.dealervolvo.pl
539 537 980

slajd 3 z 12

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:karlik,   volvo
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO