WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. W nocy zlikwidowano przejście przez tory przy ul. Okólnej

Dodano: 4.12.2020 12:09

Kilka godzin zajęła pracownikom firmy „Torpol” likwidacja przejścia dla pieszych przez tory w ul. Okólnej, w nocy z 3 na 4 grudnia.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami PKP, tymczasowe przejście przez tory w ul. Okólnej zostało zlikwidowane. W jego miejsce po obu stronach torowiska pojawiły się ścieżki prowadzące na nowy wiadukt w ul. Wyzwolenia.

Źródło: Miasto Konin 

  • Konin. Definitywnie zlikwidowano przejście przez tory w ul. Okólnej
  • Konin. Definitywnie zlikwidowano przejście przez tory w ul. Okólnej
  • Konin. Definitywnie zlikwidowano przejście przez tory w ul. Okólnej
  • Konin. Definitywnie zlikwidowano przejście przez tory w ul. Okólnej

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:przejście Okólna,   tory przejście Konin,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Miasto Konin nie ma żadnej władzy.... to widać dzisiaj ewidentnie . ... a co najgorsze żadnego skutecznego wsparcia dla mieszkańców zwłaszcza tej części Konina Niesłusz Glinka , V os , Zatorze ..... przy wyborach , mieszkańcy się przypomną i nie zapomną tego obecnej bezsilnej władzy Konina.
Dodano: 4.12.2020 12:45    Przez: MoniK.
Ludzie i tak pewnie będą ryzykować i będą przechodzić, ale dla własnego bezpieczeństwa lepiej nie ryzykować, tym bardziej, że wielu ludzi ginie pod kołami pociągów.
Dodano: 4.12.2020 17:30    Przez: Człowiek
avatar Czy odkąd pojawiło się to przejście z barierkami (po zlikwidowaniu poprzedniego przejścia ze szlabanami) - to ktoś tu zginął? Z tego co wiem, to nie - więc nie było aż tak źle z tym niebezpieczeństwem. Wystarczyło zachować trzeźwą rozwagę i kontrolować sytuację. Nawet dzieci w wieku szkolnym dawały sobie z tym radę.
Dodano: 4.12.2020 17:49    Przez: Pulsar71
avatar Korytkowski PO raz KOlejny uczynił mieszkańców Konina szczęśliwymi. Czyta im w myślach i spełnia marzenia. Nic na siłę, wszystko KOnsultuje z KOlegami, nie zawracając głowy mieszkańcom Konina.
Dodano: 5.12.2020 08:08    Przez: Józef Bąk
avatar Jakub Wawrzecki proszę nie kłamać. Realizacja tego przedsięwzięcia jest wynikiem umowy miasta z PKP. Strony uzgodniły i są tego efekty. Kto pytał mieszkańców na etapie planowania inwestycji? Wmówiono, przy użyciu medialnej propagandy, że zamknięcie przejazdów na Torowej i Zakolu, a pozostawienie ich na Rumiankowej i Staromorzysławskiej służy mieszkańcom miasta. Inwestycje miały POdobny cel do osiągnięcia, jak przeprawa, której planowany pierwotny przebieg był inny. Być przy przetargach, to jak być przy suto zastawionym stole. Wystarczy konińskiemu społeczeństwu ujawnić cały przebieg negocjacji i samo zrozumie w czym problem.
Dodano: 5.12.2020 08:33    Przez: Józef Bąk

KOMENTARZE

avatar Pod osłoną nocy jak pisiory ustawy.
Dodano: 04.12.2020 12:36    Przez: FGK
avatar Korytkowski PO raz KOlejny uczynił mieszkańców Konina szczęśliwymi. Czyta im w myślach i spełnia marzenia. Nic na siłę, wszystko KOnsultuje z KOlegami, nie zawracając głowy mieszkańcom Konina.
Dodano: 05.12.2020 08:08    Przez: Józef Bąk
avatar Ktoś pomyślał o dzieciach uczęszczających do szkoły na Sosnowej, a mieszkających w Niesłuszu?
Dodano: 05.12.2020 22:47    Przez: Józef Bąk
Miasto Konin nie ma żadnej władzy.... to widać dzisiaj ewidentnie . ... a co najgorsze żadnego skutecznego wsparcia dla mieszkańców zwłaszcza tej części Konina Niesłusz Glinka , V os , Zatorze ..... przy wyborach , mieszkańcy się przypomną i nie zapomną tego obecnej bezsilnej władzy Konina.
Dodano: 04.12.2020 12:45    Przez: MoniK.
Ulało Ci się. To była decyzja PKP, bo to na ich gruncie. Natomiast co do władz miasta... to, niestety, pytanie do poprzedniego prezydenta. Obecny taką sytuację już zastał. PKP nie chciała rozmawiać, decyzje zapadły wcześniej.
Dodano: 04.12.2020 15:48    Przez: Jakub Wawrzecki
avatar Jakub Wawrzecki proszę nie kłamać. Realizacja tego przedsięwzięcia jest wynikiem umowy miasta z PKP. Strony uzgodniły i są tego efekty. Kto pytał mieszkańców na etapie planowania inwestycji? Wmówiono, przy użyciu medialnej propagandy, że zamknięcie przejazdów na Torowej i Zakolu, a pozostawienie ich na Rumiankowej i Staromorzysławskiej służy mieszkańcom miasta. Inwestycje miały POdobny cel do osiągnięcia, jak przeprawa, której planowany pierwotny przebieg był inny. Być przy przetargach, to jak być przy suto zastawionym stole. Wystarczy konińskiemu społeczeństwu ujawnić cały przebieg negocjacji i samo zrozumie w czym problem.
Dodano: 05.12.2020 08:33    Przez: Józef Bąk
Dyrekcja PKP z nikim się nie liczy a co dopiero z władzą Konina .Świta PKP to oczko w głowie małego prezesa narodu .Jak by MoniK nie wiedział.
Dodano: 05.12.2020 17:04    Przez: J23
avatar j23 proszę nie kłamać tylko fakty przekazywać, nie propagandę. "Ręka rękę myje"?. KADENCJA 2014-2018 KOMISJA INFRASTRUKTURY Przewodniczący Komisji - Piotr KORYTKOWSKI
Dodano: 05.12.2020 22:42    Przez: Józef Bąk
To przejście nie było zbyt bezpieczne, tym bardziej że 100 metrów dalej mamy nowy, bezpieczny wiadukt, no ale okoliczni mieszkańcy muszą nadrabiać drogi, niestety.
Dodano: 04.12.2020 17:27    Przez: Człowiek
avatar Czy odkąd pojawiło się to przejście z barierkami (po zlikwidowaniu poprzedniego przejścia ze szlabanami) - to ktoś tu zginął? Z tego co wiem, to nie - więc nie było aż tak źle z tym niebezpieczeństwem. Wystarczyło zachować trzeźwą rozwagę i kontrolować sytuację. Nawet dzieci w wieku szkolnym dawały sobie z tym radę.
Dodano: 04.12.2020 17:49    Przez: Pulsar71
avatar Strach pomyśleć jak niebezpiecznie jest na Rumiankowej i Staromorzysławskiej. Jak tam ludzie ryzykują życiem.
Dodano: 05.12.2020 08:37    Przez: Józef Bąk
Ludzie i tak pewnie będą ryzykować i będą przechodzić, ale dla własnego bezpieczeństwa lepiej nie ryzykować, tym bardziej, że wielu ludzi ginie pod kołami pociągów.
Dodano: 04.12.2020 17:30    Przez: Człowiek
Cóż? Pod osłoną nocy PKP ułatwiło mieszkańcom życie!!! Panie Prezydencie, czy ma pan w naszym mieście coś do powiedzenia? Czy jest to po prostu Panu obojętne?
Dodano: 06.12.2020 02:14    Przez: Alicja Michalska