LM.plWiadomościJoanna Gadomska z Żychlina z tytułem "Edukatora Roku 2020"

Joanna Gadomska z Żychlina z tytułem "Edukatora Roku 2020"

Dodano: , Żródło: LM.pl
Joanna Gadomska z Żychlina z tytułem "Edukatora Roku 2020"

Pokonała 200 nauczycieli z całej Polski. Joanna Gadomska prowadząca blog „Biologia z Blondynką” zdobyła tytuł „Edukatora Roku 2020”.

Organizatorem konkursu była największa na świecie platforma online learning, skupiająca społeczność 250 milionów uczniów, rodziców i nauczycieli. W tym roku do konkursu wpłynęło 200 zgłoszeń nauczycieli z całej Polski. Wśród nich znalazła się Joanna Gadomska, którą wytypowali uczniowie.

- Pani Joanna znana jest nie tylko w powiecie konińskim, ale również w całej Polsce. Jej liczne akcje i projekty „Eko-Szkoła”, „Klasowa Wigilia bez Plastiku”, „Ręcznie robione, a nie kupione”, „Eko-wyzwanie – przemyślane zakupy”, „Tydzień Uczniowskiej SuperMocy” dziś są już projektami ogólnopolskimi i dołączyło do nich tysiące nauczycieli oraz setki placówek z całej Polski – od przedszkola, przez szkoły podstawowe, po szkoły średnie – czytamy na stronie Starostwa Powiatowego w Koninie. - Jej projekt „Eko-Szkoła 2021” otrzymał honorowy patronat Ministra Klimatu i Środowiska, Marszałka Województwa Wielkopolskiego, Starosty Konińskiego, Wielkopolskiego Kuratora Oświaty, Głosu Nauczycielskiego, Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Koninie, Centrum Rozwoju Edukacji w Poznaniu oraz Wydawnictwa Edukacyjnego Operon.

Za swoją aktywność i zaangażowanie, Joanna Gadomska otrzymała również w tym roku nagrodę Wielkopolskiego Kuratora Oświaty.

fot. powiat.konin.pl

Joanna Gadomska z Żychlina z tytułem
Joanna Gadomska z Żychlina z tytułem
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole