WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Joanna Gadomska z Żychlina z tytułem "Edukatora Roku 2020"

Dodano: 17.12.2020 15:00
Źródło: LM.pl

Pokonała 200 nauczycieli z całej Polski. Joanna Gadomska prowadząca blog „Biologia z Blondynką” zdobyła tytuł „Edukatora Roku 2020”.

Organizatorem konkursu była największa na świecie platforma online learning, skupiająca społeczność 250 milionów uczniów, rodziców i nauczycieli. W tym roku do konkursu wpłynęło 200 zgłoszeń nauczycieli z całej Polski. Wśród nich znalazła się Joanna Gadomska, którą wytypowali uczniowie.

- Pani Joanna znana jest nie tylko w powiecie konińskim, ale również w całej Polsce. Jej liczne akcje i projekty „Eko-Szkoła”, „Klasowa Wigilia bez Plastiku”, „Ręcznie robione, a nie kupione”, „Eko-wyzwanie – przemyślane zakupy”, „Tydzień Uczniowskiej SuperMocy” dziś są już projektami ogólnopolskimi i dołączyło do nich tysiące nauczycieli oraz setki placówek z całej Polski – od przedszkola, przez szkoły podstawowe, po szkoły średnie – czytamy na stronie Starostwa Powiatowego w Koninie. - Jej projekt „Eko-Szkoła 2021” otrzymał honorowy patronat Ministra Klimatu i Środowiska, Marszałka Województwa Wielkopolskiego, Starosty Konińskiego, Wielkopolskiego Kuratora Oświaty, Głosu Nauczycielskiego, Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Koninie, Centrum Rozwoju Edukacji w Poznaniu oraz Wydawnictwa Edukacyjnego Operon.

Za swoją aktywność i zaangażowanie, Joanna Gadomska otrzymała również w tym roku nagrodę Wielkopolskiego Kuratora Oświaty.

fot. powiat.konin.pl

  • Joanna Gadomska z Żychlina z tytułem "Edukatora Roku 2020"
  • Joanna Gadomska z Żychlina z tytułem "Edukatora Roku 2020"

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO