WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Od dziś zamknięte obiekty sportowe - pływalnie, boiska, korty

Dodano: 28.12.2020 15:02
Źródło: LM.pl

Od poniedziałku 28 grudnia zamknięta została, z nielicznymi wyjątkami, infrastruktura sportowa. Baseny, korty i boiska niedostępne będą do 17 stycznia.

Od poniedziałku 28 grudnia wprowadzona została kolejna odsłona narodowej kwarantanny. Wiąże się to z ograniczeniami w dostępie do infrastruktury sportowej. Od poniedziałku w Koninie zamknięte zostały wszystkie obiekty sportowe nadzorowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, czyli pływalnie w obiekcie Rondo oraz przy ul. Szymanowskiego, boiska i stadiony oraz hale sportowe, a także korty przy ul. Paderewskiego.

Nie działają również korty tenisowe przy ul. Sosnowej 10. To obiekt administrowany przez stowarzyszenie Korty TKKF Lokator. Zarząd stowarzyszenia poinformował dziś, że dostosowuje się do wprowadzonego rozporządzenia i również na trzy tygodnie zamyka obiekt. Otwarty pozostaje natomiast stadion przy ul. Popiełuszki w Koninie, który należy do PWSZ. - Osoby korzystające z bieżni są zobowiązane do przestrzegania zasad reżimu sanitarnego wynikających z aktualnie obowiązujących aktów prawnych - informuje Danuta Rakowska, Kanclerz PWSZ w Koninie. 

Od zakazu korzystania z infrastruktury sportowej istnieją tylko dwa wyjątki. Z tego typu obiektów korzystać można jeżeli działają one w podmiotach wykonujących działalność leczniczą przeznaczoną dla pacjentów. Ponadto z infrastruktury sportowej korzystać mogą członkowie kadry narodowej polskich związków sportowych. 

Obostrzenia przewidziane są do 17 stycznia. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:sport,   infrastruktura sportowa,   pływalnia,   boisko,   stadion,   korty,   kwarantanna,   obostrzenia,   pandemia,   koronawirus

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

A kościoły bez zmian.
Dodano: 28.12.2020 16:01    Przez: Jasio

KOMENTARZE

A kościoły bez zmian.
Dodano: 28.12.2020 16:01    Przez: Jasio
Jak nie ma obostrzeń pandemicznych, orliki i boiska stoją puste, nikt nie ćwiczy, tylko większość w domach siedzi przed tabletem lub telewizorem. Gdy wprowadzają obostrzenia na trzy tygodnie nagle wszyscy chcą biegać, ćwiczyć, grać. Ten naród to jednak jest ciężki.
Dodano: 30.12.2020 08:09    Przez: Piotr Nowak
Siatkowka w regionie gra normalnie
Dodano: 29.12.2020 08:34    Przez: Kibicpk
Precz z PiS ...
Dodano: 29.12.2020 11:15    Przez: czizi
avatar amen
Dodano: 29.12.2020 11:51    Przez: zx
Dla uprawiających sport, to rzeczywiście utrudnienie, kiedy obiekty sportowe im pozamykano, w mieszkaniu nie da się popływać, zagrać w piłkę czy pograć w tenisa.
Dodano: 29.12.2020 15:42    Przez: Człowiek
Radżmy sobie sami, kiedy Państwo nam zabrania, ja tak robię domowymi sposobami, ale dla trenujących systematycznie to już jest problem i "jak tu żyć Panie Premierze", chciałoby się powiedzieć słowami klasyka ?
Dodano: 29.12.2020 15:49    Przez: Człowiek
Ograniczenia, zakazy, nakazy, a jak się ktoś nie przystosuje to kary, tak działa Państwo opresyjne, no ale dzisiaj tego wymaga wyższa konieczność, czy aby na pewno ? Człowiek został stworzony do wolności, oczywiście w ramach prawa, kiedy mu się tą wolność ogranicza czuje się żle.
Dodano: 29.12.2020 15:53    Przez: Człowiek
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO