WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Koronawirus. Ponad sto zakażeń w regionie, zmarła jedna osoba

Dodano: 10.01.2021 11:43
Źródło: Urząd Miejski w Koninie

109 przypadków zakażenia koronawirusem odnotowano w ostatniej dobie w regionie konińskim. Zmarła jedna osoba, mieszkaniec powiatu tureckiego.

W całej Polsce w minionej dobie odnotowano 9410 nowych przypadków zakażenia koronawirusem (177 osób zmarło). Wielkopolska znów jest w czołówce tabeli nowych zakażeń z 1106 przypadkami (23 osoby zmarły). Wzrosła również liczba nowych przypadków w regionie konińskim. Odnotowano 109 zakażeń, zmarła jedna osoba niemająca chorób współistniejących. 

Najwięcej przypadków odkrytych zostało w powiecie słupeckim (38), a niewiele mniej w powiecie konińskim (30). Mniej w Koninie (20) i powiecie tureckim (15), a najmniej - w powiecie kolskim (6).

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO