WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konińscy działacze PO zachęcają do licytacji WOŚP i mają gadżety

Dodano: 11.01.2021 12:46

Przy okazji podsumowywania minionego roku, koniński poseł PO Tomasz Nowak, zachęcał do udziału w licytacjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

- Trzeba skoncentrować ludzi dobrej woli. Dlatego PO Konin uruchamia wirtualną skrzynkę, aby dotrzeć do ludzi, którzy są zwolennikami niesienia pomocy poprzez WOŚP – mówił podczas  wirtualnej konferencji Tomasz Nowak. - Będzie tam można wylicytować kompleksowe badania specjalistyczne w laboratorium analitycznym oraz roczny karnet do siłowni.

Do udziału w wirtualnych licytacjach zachęcała także Urszula Maciaszek, przewodnicząca klubu KO w Radzie Miasta Konina. - WOŚP to wyjątkowa orkiestra. Po raz pierwszy będzie grała w takich nietypowych warunkach. Do tej pory spotykaliśmy się w przestrzeni miasta, było intensywnie, energetycznie. W tym roku będzie inaczej, ale to właśnie teraz jest najbardziej potrzebne. Jako KO chcemy przyłączyć się do licytacji. Zagrajmy wyjątkowo!

- I pobijmy kolejny rekord – zachęcał również Henryk Drzewiecki, szef powiatowych struktur PO. 

Fot. Archiwum 

 

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:WOŚP 2021,   poseł,   Tomasz Nowak,   Urszula Maciaszek,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Politycy PO od kilkunastu lat juz niosa pomoc polakom. Zwlaszcza w sprzedazy ich majatku narodowego. Kopalnie elektrownie i wszystko co sie da.
Dodano: 11.01.2021 13:34    Przez: Cuban White

KOMENTARZE

Politycy PO od kilkunastu lat juz niosa pomoc polakom. Zwlaszcza w sprzedazy ich majatku narodowego. Kopalnie elektrownie i wszystko co sie da.
Dodano: 11.01.2021 13:34    Przez: Cuban White
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO