WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Trwa remont w zabytkowym Domu Zemełki. Odsłonięta więźba

Dodano: 27.01.2021 10:23

Trwają prace w zabytkowym Domu Zemełki. Budowlańcy zdemontowali stare ścianki działowe i naruszone przez korniki elementy konstrukcji dachowej.

W miniony wtorek (26 stycznia) pracownicy oczyszczali strych ze spróchniałych desek i elementów konstrukcyjnych. Jak zniszczona jest konstrukcja więźby dachowej widać dopiero po zdjęciu poszczególnych jego elementów, które w całości trzeba będzie wymienić na nowe.

Pracownicy firmy Arkon-Bud z Gniezna, realizującej remont, zabezpieczyli też te elementy Domu Zemełki, które będą odtwarzane bądź remontowane w przyszłości.

Żródło: Miasto Konin 

slajd 1 z 8
NASTĘPNY SLAJD

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:dom Zemełki,   remont,   Konin dom Zemełki,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO