WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Punkty nieodpłatnej pomocy prawnej znowu pracują stacjonarnie 

Dodano: 17.02.2021 14:08
Źródło: LM.pl

Od marca do pracy stacjonarnej wracają Punkty Nieodpłatnej Pomocy Prawnej i Nieodpłatnego Poradnictwa Obywatelskiego.

W związku z epidemią koronawirusa, od marca ubiegłego roku porady prawne i obywatelskie udzielane były zdalnie. Decyzją zarządu powiatu konińskiego, od 1 marca punkty wracają do stacjonarnego trybu pracy. Będą jednak udzielone wyłącznie po wcześniejszym umówieniu wizyty w systemie elektronicznym (poprzez stronę www.np.ms.gov.pl lub telefonicznie: 63 240-32-24).

Porady będą udzielane z zachowaniem niezbędnych środków ostrożności. W przypadku stwierdzenia przez osobę udzielającą porady widocznych objawów choroby, takich jak katar i kaszel, prawnik może odmówić udzielenia porady. Z pomocy prawnej korzystać mogą osoby, które złożą oświadczenie, że nie są w stanie ponieść kosztów odpłatnego poradnictwa. Dodatkowo, z nieodpłatnych porad prawnych i obywatelskich mogą korzystać osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. 

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO