WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Turek. Trwają konsultacje społeczne w sprawie elektrowni gazowej

Dodano: 17.02.2021 19:43
Źródło: LM.pl

Jeszcze do 19 lutego do Urzędu Miejskiego w Turku składać można uwagi i wnioski do projektu budowy elektrowni gazowej.

W Turku trwają konsultacje społeczne dotyczące wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach na realizację, jaką jest budowa elektrowni gazowej w Tureckiej Strefie Inwestycyjnej. W związku z sytuacją epidemiologiczną, spotkanie w tej sprawie nie mogło się odbyć. Dlatego kilka dni temu, mieszkańcy mogli na ten temat porozmawiać telefinicznie z zespołem pracującym nad inwestycją. Na pytania, poza burmistrzem Romualdem Antosikiem, wiceburmistrzem Joanną Misiak-Kędziorą i pracownikami magistratu, odpowiadali przedstawiciele firmy K Green Japan, a także projektanci i architekci elektrowni.

Z dokumentacją środowiskową można się zapoznać online na stronie http://bazaoos.gdos.gov.pl, wpisując w zakładce Przeglądanie znak sprawy: GIM.6220.30.2020. Istnieje także możliwość wglądu w dokumentację w siedzibie Urzędu Miejskiego w Turku, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym terminu pod nr tel. 63 289 61 71/72. Uwagi i wnioski w sprawie budowy elektrowni gazowej można składać w formie pisemnej, ustnej do protokołu oraz za pomocą środków komunikacji elektronicznej, bez konieczności opatrywania ich bezpiecznym podpisem elektronicznym na adres:  poczta@miastoturek.pl.

fot. miastoturek.pl

  • Turek. Trwają konsultacje społeczne w sprawie elektrowni gazowej
  • Turek. Trwają konsultacje społeczne w sprawie elektrowni gazowej
  • Turek. Trwają konsultacje społeczne w sprawie elektrowni gazowej

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO