WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Sześcioro poszkodowanych w trzech wypadkach. Trudne warunki

Dodano: 18.02.2021 09:20
Sześć osób poszkodowanych w trzech wypadkach, do których doszło 17 lutego 2021 r. na terenie powiatu konińskiego.
 
Zgłoszenie o pierwszym wypadku wpłynęło do PSP w Koninie przed godz. 9.00. W miejscowości Lisiec Mały na ul. Konińskiej, w gminie Stare Miasto, kierująca samochodem osobowym z niewyjaśnionych dotąd przyczyn uderzyła w betonowe ogrodzenie przydrożnej kapliczki. Samochód przewrócił się na bok. Strażacy pomogli wydostać się kobiecie na zewnątrz, a następnie została przetransportowana do szpitala. 
 
Przed godz. 14.00 doszło do drugiego wypadku. Tym razem w Koninie na ulicy Przemysłowej zderzyły się dwa samochody osobowe. Po przybyciu na miejsce zdarzenia Alfa Romeo znajdował się na jezdni, a kierujący nie wymagał udzielenie pierwszej pomocy. Natomiast VW znajdował się na poboczu drogi w przydrożnym rowie. Samochodem podróżowało trzech mężczyzn, w tym dwóch było uwięzionych, a jeden bez funkcji życiowych. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, stabilizacji samochodu VW, gdyż istniało prawdopodobieństwo osunięcia się pojazdu do przydrożnego rowu. Przy pomocy urządzeń hydraulicznych w wykonano dostęp do poszkodowanych. Wszyscy mężczyźni podróżujący VW zostali przetransportowani do szpitala przez Zespoły Ratownictwa Medycznego
 
Kilka minut później Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Koninie otrzymało zgłoszenie o kolejnym wypadku, do którego doszło w miejscowości Grąblin, gmina Kramsk, gdzie doszło do zderzenia samochodu osobowego z samochodem dostawczym. Kierowcy obu pojazdów trafili do szpitala. 
 
Fot. PSP Konin
 
  • Sześcioro poszkodowanych w trzech wypadkach. Trudne warunki
  • Sześcioro poszkodowanych w trzech wypadkach. Trudne warunki
  • Sześcioro poszkodowanych w trzech wypadkach. Trudne warunki

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:wypadek,   straż pożarna Konin,   OSP Lisiec Wielki,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO