WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

„Aktorką być”. Konkurs staromiejskiej biblioteki

Materiał promocyjny

Dodano: 26.02.2021 11:01

Biblioteka Publiczna Gminy Stare Miasto przy udziale Urzędu Gminy Stare Miasto organizuje dla wszystkich kobiet w powiecie konińskim konkurs fotograficzny, którego tematyką jest wizerunek kobiety w filmie.

Aby wziąć udział w konkursie należy ucharakteryzować siebie lub inną osobę na dowolną kobiecą postać filmową i zrobić zdjęcie.

W konkursie mogą wziąć osoby, które ukończyły 15 rok życia (wymagana zgoda prawnego opiekuna) oraz osoby dorosłe.

Pracę konkursową w formacie jpg należy przesłać na adres: dyrektor@bibliotekastaremiasto.pl wraz z wypełnionymi załącznikami do 7.03.2021 r.

Ogłoszenie wyników Konkursu zaplanowane jest na Dzień Kobiet 8.03.2021. Jury konkursowe wybierze 3 laureatów, którzy otrzymają vouchery do realizacji w salonie kosmetycznym Sekret Urody w Starym Mieście o wartości 300 zł, 200 zł oraz 100 zł oraz podwójne zaproszenia na dowolny seans filmowy w Kinie za Rogiem w Starym Mieście.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu znajdziecie na stronie http://bibliotekastaremiasto.pl/aktualnosci/aktorka-byc.html

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:konkurs,   dzień kobiet,   stare miasto
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO