WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka
PILNE:

IMGW: Przymrozki w nocy z piątku na sobotę. Spadek temperatury przy gruncie do ok. -3°C.

Koło. Policjanci odseparowali nietrzeźwego agresora od rodziny

Dodano: 2.03.2021 13:36
Źródło: LM.pl

Policjanci wydali mieszkańcowi powiatu kolskiego nakaz opuszczenia mieszkania i zakaz zbliżania się do niego.

Wczoraj oficer kolskiej komendy skierował patrol na interwencję domową. Policjanci ustalili, że będący pod wpływem alkoholu mężczyzna, wszczyna awantury domowe i stosuje wobec żony przemoc fizyczną oraz psychiczną.

- Pomimo wcześniejszych wizyt mundurowych, sytuacja się nie poprawiła, dlatego policjanci uznali, że jedynym sposobem, by zapewnić rodzinie spokój i bezpieczeństwo jest odseparowanie agresora – informuje Weronika Czyżewska, rzecznik kolskiej policji. - Funkcjonariusze skorzystali z przysługującego im prawa i zastosowali wobec mężczyzny nakaz opuszczenia wspólnie zajmowanego mieszkania i zakaz zbliżania się do jego bezpośredniego otoczenia. Za niezastosowanie się do wydanego zakazu lub nakazu grozi mu kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub areszt – dodaje.

Mundurowi radzą pokrzywdzonym przez przemoc domową, korzystać z pomocy dzwonią na numer alarmowy 112 lub na infolinię Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia“, pod numerem telefonu: 800-120-002.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO