WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

OSP Węglew w Krajowym Systemie Ratowniczo - Gaśniczym

Dodano: 2.03.2021 13:51
Źródło: LM.pl

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Węglewie, gm. Golina została włączona do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego.

Uroczystość wręczenia decyzji Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej odbyła się wczoraj w Urzędzie Miejskim w Golinie.

- Włączenie kolejnej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej do Krajowego Systemu Ratowniczo – Gaśniczego z terenu gminy Golina, wzmocni zabezpieczenie operacyjne tej gminy oraz całego powiatu konińskiego – informuje Sebastian Andrzejewski, rzecznik KM PSP w Koninie.

OSP w Węglewie jest trzecią jednostką z gminy Golina włączoną do KSRG. W mieście Koninie i powiecie konińskim takich jednostek jest już 28.

fot. KM PSP Konin

  • OSP Węglew w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym
  • OSP Węglew w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym
  • OSP Węglew w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO