WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Przekroczenie prędkości w statystykach konińskich policjantów

Dodano: 4.03.2021 10:44
Źródło: LM.pl

Ponad dwa tysiące osób zostało w tym roku ukaranych przez konińskich policjantów, za przekroczenie dozwolonej prędkości.

Jak wynika ze statystyk przedstawionych przez Komendę Miejską Policji w Koninie, od początku roku mundurowi za przekroczenie dozwolonej prędkości ukarali 2083 osoby. Przepisy ruchu drogowego w powiecie konińskim najczęściej łamali kierowcy samochodów osobowych - 2010 przypadków. Zdecydowanie mniej wśród niestosujących się do przepisów było kierowców samochodów ciężarowych – 70 przypadków i motocyklistów – 2 przypadki.

- Konińska drogówka odnotowała również jednego kierowcę autobusu, który miał za ciężką nogę – informuje Sebastian Wiśniewski, rzecznik KMP w Koninie.

Do wykroczeń, aż 586 razy doszło w rejonie przejść dla pieszych. Funkcjonariusze, za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h, zatrzymali prawo jazdy 71 kierowcom.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Jak ktoś posiada samochód marki BMW to nie będzie jeżdził wolno.
Dodano: 04.03.2021 13:10    Przez: Adam
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO