WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka
PILNE:

IMGW: Przymrozki w nocy z piątku na sobotę. Spadek temperatury przy gruncie do ok. -3°C.

Koło. Nastolatka wysłała przerażającą wiadomość. To miał być żart

Dodano: 6.03.2021 14:51
Źródło: LM.pl

Przed sądem rodzinnym będzie się teraz tłumaczyć 15-latka, która kierując się internetową modą, dla żartu wysłała przerażającego sms-a.

„Dziecko już zakopane, od dzisiaj się nie znamy“ - wiadomość takiej treści otrzymała mieszkanka Koła, która zgłosiła się do miejscowej komendy policji. Mundurowi, natychmiast podjęli próbę ustalenia nadawcy sms-a. W działania zaangażowało się wielu policjantów, z różnych jednostek policji. Po kilku godzinach, udało się dotrzeć do 15-latki. Jak się okazało, wiadomość była jedynie żartem.

- Nastolatka nierozważny pomysł zaczerpnęła z aplikacji “Tik-Tok”. Powiedziała, że od jakiegoś czasu zagraniczni “tiktokerzy” prześcigają się w filmikach, w których pokazują wysyłane do przypadkowo wybranych osób wiadomości o różnej treści i “ekscytują” się ich reakcjami. Zachłyśnięta pomysłowością swoich” idoli”, 15-latka postanowiła skorzystać z tego pomysłu. Nie zdawała sobie jednak sprawy, że wymyślone hasło może wiązać się z tak poważnymi konsekwencjami – informuje Weronika Czyżewska, rzecznik kolskiej policji.

Funkcjonariusze apelują do rodziców, żeby uświadamiali swoje dzieci jak bezpiecznie korzystać z internetu i uczulać na zagrożenia oraz niewłaściwe zachowania innych użytkowników.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Nie no co ty .To ''Człowiek" pewnie się podszył .Każdy twój wpis skompromitowany trollu ''Stary Ch...j" jeszcze bardziej cię pogrąża.A czytający tutaj widzą jak coraz niżej upadasz.
Dodano: 7.03.2021 11:01    Przez: Kaczafi
Po lekarza dla ciebie? Przecież ty już odleciałeś, ostrzegałem lekko nie będziesz miał .Ale jedno trzeba ci skompromitowany trollu ''Stary Ch...j'' przyznać z tym Rydzykiem i ratowaniem Konina to dałeś czadu.Ty naprawdę jesteś skończonym kretynem albo uzależnionym od alkoholu i narkotyków ,który dla pieniędzy napisze wszystko co mu ktoś od ministra Zero rozkaże.
Dodano: 7.03.2021 10:23    Przez: Kaczafi

KOMENTARZE

Radio zawsze było ważne a teraz szczególnie warto słuchać Radia Maryja i słów o.Tadeusza Rydzyka .Może kiedyś podejmie się ratowania naszych zakładów pracy tak jak ratował Stocznię w Gdańsku.Dodano: 06.03.2021 12:46 Przez: Stary Ch...j Czyli spisek skompromitowany trollu o nicku ''Stary Ch...j" ,ktoś się podszywa ? Dzwoń do ministra Zero ,niech każe zamknąć całą redakcje pewnie niemieckiego w/g ciebie LM-u .
Dodano: 07.03.2021 10:45    Przez: Kaczafi
avatar Masz rację Kaczafi, podszyłeś się pode mnie. Nie komentowałem tego tematu. Zaskakuje mnie Twoja obsesja
Dodano: 07.03.2021 10:54    Przez: Stary Ch...j
avatar Uważasz się za wprawionego detektywa, bez problemu sprawdzian IP
Dodano: 07.03.2021 10:55    Przez: Stary Ch...j
Nie no co ty .To ''Człowiek" pewnie się podszył .Każdy twój wpis skompromitowany trollu ''Stary Ch...j" jeszcze bardziej cię pogrąża.A czytający tutaj widzą jak coraz niżej upadasz.
Dodano: 07.03.2021 11:01    Przez: Kaczafi
avatar W życiu bym nie pomyślał, że jakiś przepełniony nienawiścią człowiek dostanie obsesji na moim punkcie. Nie wiem czy to sukces, czy obawiać się próby zabójstwa?? "Człowiek" to akurat świadek Jechowy, a daleko mi do nich
Dodano: 07.03.2021 11:08    Przez: Stary Ch...j
avatar Ja się nie martwię o pogrążanie. Piszę swój komentarz i średnio mnie interesuje twoja akceptacja. Zaintrygowała mnie tylko twoja obsesja i jestem ciekaw czy twoja nienawiść jest w stanie poprowadzić ciebie np. do zabójstwa, stąd moja polemika z tobą
Dodano: 07.03.2021 11:13    Przez: Stary Ch...j
Kaczafi! Brawo! Podziwiam Cię za Twoje zaangażowanie w ujawnianiu wszelakiej maści trolli...!!! Bo tylko ja nadal pozostaje wierna swojemu nickowi( choć to nie tylko mój nick, ale i moja osobowość od nieskończoności, ale nie Wiedźma strasząca, brzydka i zła jak z bajek, czy jak KK mówi o Nas), ale Wiedźma, która była, jest i będzie zawsze sobą i broni słabych, jakiekolwiek mniejszości, jest apolityczna i nienawidzi wyzwisk, wulgaryzmów i obrażania się nawzajem...!!! Dlaczego Wy wszyscy forumowicze pozmienialiście nicki, czyżby było Wam wstyd za Wasze wypowiedzi...!!! Pozdrowionka dla Wszystkich...!!!
Dodano: 07.03.2021 19:41    Przez: Wiedźma
Wcale się nie zdziwię jak on tu napisze ,że teraz to ja zmieniłem lub podszyłem się pod twój nick ''Wiedźma"i napisałem komentarz by się ''wybielić ''w oczach innych internautów.Ma troll''Stary Ch...j" fantazję i czas by pisać prawie hurtem komentarze jeden po drugim.Po zdemaskowaniu go zadaje mi teraz pytania czy go zabiję ?Może myśli ,,że mam maszynkę do zabijania on-line a drugą do pishingu i zdobywania loginów i haseł na LM-ie.Dlaczego trolle zmieniają nick? Dlatego by było wrażenie ,że dużo ludzi się z nimi zgadza, piszą odpowiedzi do swoich wcześniejszych wypowiedzi.Gdy pojawia się krytyka to nick się zmienia po czasie i z czystą kartą zaczyna na nowo pisać to co ma przekazać.Osobnym trollem jest ''Tomasz Kobrzycki" ale to taki ułomek ,że szkoda czasu by nawet o nim wspominać bo jego nikt nie traktuje poważnie .Te same oklepane teksty od zawsze.Jedynie co mu pozostało to stawianie sobie plusików pod wpisami a jak tym sterować już kiedyś napisałem trollowi o nicku ''Józef Bąk".
Dodano: 07.03.2021 20:27    Przez: Kaczafi
Pani Czyżewska , to jest niska szkodliwość społeczna i nie powinniście się tym zajmować. Szkoda że nie potraficie ustalić tak szybko sprawcy kolizji który ucieknie, bo ogarnięcie nagrań zajmuje wam do pół roku...
Dodano: 07.03.2021 22:22    Przez: Józef Megafon
Do administratora lm.pl Sugeruję wprowadzić nieco lepsze rozwiązanie z możliwością rejestracji, bo to co oferujecie to można łatwo obejść i szkalować kogokolwiek a żadna służba nie dojdzie po ip czy mac jeśli korzysta się z VPN oraz dowolnego Konińskiego darmowego hotspota o byle jakim tablecie nie wspominając. Kiedyś użytkownik mógł zobaczyć swój IP i to nie pomogło a obecnie małolaci wiedzą jak obejść to co oferujecie. Trochę wysiłku a spraw w sądach mniej będzie a renoma wasza mocno się podniesie. Chyba, że jest wam to na rękę ...
Dodano: 07.03.2021 23:17    Przez: Wacław Bohenek
Kaczafi! Dopiero teraz odczytałam Twój koment, bo wcześniej walczyłam gdzie indziej w sprawie Strajku Kobiet...!!! Stary Ch...j zapewniam Cię, że to ja Wiedźma napisałam koment o podziwie dla Kaczafiego...!!! Trochę mnie tu nie było, ale widzę że nic się nie zmieniło, oczywiście oprócz nicków...!!! Kaczafi, jak zawsze w punkt...!!! Pozdrawiam tak jak Ktoś gdzieś robił to jako M.....g, a ode mnie Pozdrowionka...!!!
Dodano: 08.03.2021 01:11    Przez: Wiedźma
avatar Wiedźmo zaskoczyłaś mnie. Tak jakby nikt nigdy nie podszył się pod Twój podpis. Nie tak dawno pisaliśmy o tolerancji, myślałem, że się rozumiemy mając inne poglądy na różne sprawy. Dziś udowadniasz, że tylko ty masz wyłączność z Kaczafi na udowadnianie swoich jedynie słusznej racji. Kto jak kto, ale byłem bardziej niż pewien, że rozróżniasz mój nick i dobrze wiesz kiedy i dlaczego go zmieniłem. Zawiodłaś mnie. Ot, Twoja tolerancja, równość i prawo do wyrażania swoich opinii. Na koniec piszesz o państwa wyznaniowym, Rydzyku. Po raz kolejny powtórzę, podziękuj Starej Lewicy, bo dzięki niej z Kwaśniewskim na czele, dziś Młoda Lewica ma z czym walczyć.
Dodano: 08.03.2021 06:38    Przez: Stary Ch...j
avatar Wiedźmo, ja akurat rozróżniam Twoje wpisy, szkoda, że ty już masz gdzieś tolerancję i troll Kaczafi całkowicie ciebie zaślepił