WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Kazimierz Biskupi. Julka urodziła się 1 stycznia, odwiedził ją wójt

Dodano: 12.03.2021 11:23
Źródło: LM.pl

O godz. 11.00 1 stycznia w konińskim szpitalu urodziła się Julka. Jest pierwszą mieszkanką gminy Kazimierz Biskupi, która przyszła na świat w tym roku. Kilka dni temu odwiedził ją wójt gminy Grzegorz Maciejewski.

O narodzinach Julki informowaliśmy już 1 stycznia. Dziewczynka przyszła na świat o godz. 11.00, ważyła 2420 g i mierzyła 49 cm. Jeszcze wtedy nie wiadomo było, jak będzie miała na imię. Julka była pierwszą urodzoną mieszkanką gminy Kazimierz Biskupi i jednocześnie – pierwszą urodzoną mieszkanką powiatu konińskiego.

Kilka dni temu dziewczynkę i jej rodziców odwiedzili wójt gminy Kazimierz Biskupi Grzegorz Maciejewski i kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Elżbieta Kulczak. Nie zabrakło życzeń dla małej i jej rodziców oraz prezentów.

Jak zapewnia mama Paulina mała Julka rośnie jak na drożdżach. Mamie Paulinie i tacie Krzysztofowi gratulujemy z całego serca i życzymy, by córeczka jak najczęściej wywoływała uśmiech na ich twarzy – czytamy w informacji na profilu FB gminy Kazimierz Biskupi.

fot. gmina Kazimierz Biskupi

  • Kazimierz Biskupi. Urodziła się 1 stycznia, odwiedził ją wójt

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Kazimierz Biskupi,   Grzegorz Maciejewski,   1 stycznia,   odwiedziny

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

A ja się urodziłem 25-go sierpnia 75-go roku i nikt mnie nie odwiedził, czy to jest normalne ?
Dodano: 12.03.2021 13:09    Przez: Kaziu
Wójcie dlaczego mnie nie odwiedziłeś kiedy przyszedłem na świat, a może jeszcze cię na świecie nie było ?
Dodano: 12.03.2021 13:11    Przez: Kaziu
Julka! 1.01.2021 godz. 11.00 i jeszcze jako pierwsza mieszkanka gminy Kazimierz Biskupi i pierwsza powiatu konińskiego...!!! Jesteś numerologiczną 7, a liczba 11 jest liczbą mistrzowską( w zasadzie masz 2 liczby mistrzowskie)...!!! Liczba mistrzowska mówi o przynależności do rodziny Wiedźmowatej, czyli Kobiety, która zna " wiedzę"...!!! Jesteś jedną z Nas... witamy Cię w rodzinie...!!! Jesteś mądra, masz wiedzę, której nie można się nauczyć i jesteś i będziesz piękna i ciągle młoda bez względu na upływający czas...!!!❤❤❤🌹🌹🌹
Dodano: 13.03.2021 03:27    Przez: Wiedźma
Pogańskie myślenie i tyle, odrzuć numerologię, zaufaj Bogu "niewierna" kobieto, a On wszystko dobrze uczyni. Każde życie człowieka jest w rękach Boga jeśli je Jemu powierzymy.
Dodano: 13.03.2021 11:58    Przez: Chrześcijanin
Chrześcijanin powierza swoje życie Bogu i do Niego należy, ty "Wiedżmo" swoje życie złożyłaś w ręce diabła i idziesz na zatracenie, a tam dokąd zmierzasz będzie "płacz i zgrzytanie zębów" no chyba nie z radości ?
Dodano: 13.03.2021 12:01    Przez: Chrześcijanin
Ja swoje życie powierzyłem Bogu i do Niego należę, nie obchodzi mnie rodzina, dzieci i ludzie . Tylko Bóg, bo tylko On istnieje naprawdę a reszta się nie liczy bo pochodzi od diabła .
Dodano: 13.03.2021 14:39    Przez: Chrześcijanin
Chrześcijanin. Dobrze, że życie powierzyłeś BOGU. Ale BÓG może ma w stosunku do ciebie inne plany. Może dla ciebie ,za twoje innowierstwo przygotowuje słynne łoże Madeja, które zapewne znasz.Oj będziesz zdziwiony.
Dodano: 13.03.2021 17:37    Przez: ministrant
To nie jest mój wpis, a kogoś kto się pode mnie podszył, to człowiek diabła.
Dodano: 14.03.2021 13:31    Przez: Chrześcijanin
Gratulacje dla Julki i rodziców czyli dla Pauliny i Krzysztofa. Niech Wam Julka rośnie na pociechę i sprawia Wam wiele szczęścia i radości.
Dodano: 13.03.2021 19:45    Przez: J. S.
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO