WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

W. Nowak, zastępca prezydenta Konina, udaje się na Bliski Wschód

Dodano: 29.03.2021 11:38

W najbliższy wtorek, Witold Nowak, zastępca prezydenta Konina, udaje się na Bliski Wschód.

- Delegacja zastępcy prezydenta miasta Konina ds. społecznych Witolda Nowaka do Bahrajnu odbywa się na zaproszenie organizacji sportowej BRAVE MMA oraz księcia Bahrajnu Salmana ibn Hamad ibn Isa Al Chalifa – informuje Aneta Wanjas, rzecznik prezydenta Konina. - Celem wizyty jest m.in. udział w 50. Gali Brave MMA w stolicy Bahrajnu Manamie. Jedna z tego typu gal organizacji miała w zeszłym roku odbyć się w Koninie. Dodatkowo wyjazd będzie okazją do przedstawienia oferty inwestycyjnej miasta Konina, z naciskiem na Wyspę Pociejewo i możliwości inwestycji w wykorzystanie konińskich źródeł geotermalnych na cele komercyjne. Całość kosztów delegacji pokrywa strona zapraszająca. Powrót z delegacji w niedzielę.

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Witold Nowak,   zastępca prezydenta,   Bahrajn,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Nie wierzę!!! Uszczypnijcie mnie!!! Wice nie ma co robić i lata po świecie na "naparzanki"? Leci sam czy "ze świtą"? Nie spodziewałem się, że pan Nowak gustuje w takich rozrywkach (naparzankach "po gębie"). Z drugiej strony gadka pani rzecznik o promocji Pociejewa w Bahrajnie jest dość słaba i naciągana, ale przynajmniej prezydent sobie wypocznie w cieplejszym klimacie.
Dodano: 29.03.2021 11:59    Przez: Oscar
Jedyne czego nie rozumiem, to dlaczego leci sam. Normalnie kiedy sadzą drzewa (w garniturach) potrzeba prezydenta i dwóch wiceprezydentów, a na spotkanie z księciem tylko jeden ?! Niektórzy będą się przyczepić, ze od inwestycji i pozyskiwania inwestorów jest wiceprezydent Adamow - ale kto by się przejmował takimi głupotkami ... Bliski Wschód w pakiecie All Inclusive COVID 2020 - oferta limitowana :-)
Dodano: 29.03.2021 13:11    Przez: Mariusz Ciszak
No tak zlikwidował oświatę i po ciężkiej pracy musi odpocząć , do tego aż na Bliski Wschód i to za nasze podatników pieniądze bo delegacja zagraniczna się należy . Zapewne nic nie załatwi pozytywnego , i nie ściągnie żadnego inwestora , bo trzeba być realistą a nie wizjonerem jak Novok i cała ta banda. Byle do wyborów i koniec z PO i Nowoczesną !
Dodano: 29.03.2021 13:09    Przez: sharif
LM obecnie promuje tylko i wyłącznie POlityków z PO, czy kiedykolwiek na tym POrtalu pojawił się artykuł popierający PiS ?
Dodano: 29.03.2021 12:07    Przez: Polak
Z punktu widzenia Konina bliski wschód to tak mniej więcej Kramsk, no może Koło. Także tego :-)
Dodano: 29.03.2021 14:30    Przez: ObywatelNr1

KOMENTARZE

Nie wierzę!!! Uszczypnijcie mnie!!! Wice nie ma co robić i lata po świecie na "naparzanki"? Leci sam czy "ze świtą"? Nie spodziewałem się, że pan Nowak gustuje w takich rozrywkach (naparzankach "po gębie"). Z drugiej strony gadka pani rzecznik o promocji Pociejewa w Bahrajnie jest dość słaba i naciągana, ale przynajmniej prezydent sobie wypocznie w cieplejszym klimacie.
Dodano: 29.03.2021 11:59    Przez: Oscar
Witold Nowak udaje się na Bliski Wschód, do Izraela, też jego twarz wydawała mi się zawsze taka nie polska ?
Dodano: 29.03.2021 12:03    Przez: Polak
LM obecnie promuje tylko i wyłącznie POlityków z PO, czy kiedykolwiek na tym POrtalu pojawił się artykuł popierający PiS ?
Dodano: 29.03.2021 12:07    Przez: Polak
avatar Kto za te czasy płaci? Czy nie z naszych podatków to czasami?Wszak już od czasów tow. Leniana wiadomo iż ploretariat czyli my wszyscy jemy kawior i pijemy szampana ustami dswoich przedstawicieli.Tym razem my miieszkańcy jedziemy na wycieczkę w osobie pana Nowaka.
Dodano: 29.03.2021 12:40    Przez: Tomasz Kobrzycki
Kobrzycki - po polskiemu pisac trza umić! Czytać ze zrozumieniem też - "Całość kosztów delegacji pokrywa strona zapraszająca."
Dodano: 29.03.2021 13:00    Przez: Oscar
Oskarku madraliński, a czy jego wynagrodzenie będzie w tym czasie placone z wszystkimi narzutami przez zapraszajacych? Płacimy mu żeby zapier..dalal a nie wczasował.
Dodano: 30.03.2021 09:53    Przez: Ba Ko
Oskarku madraliński, a czy jego wynagrodzenie będzie w tym czasie placone z wszystkimi narzutami przez zapraszajacych? Płacimy mu żeby zapier..dalal a nie wczasował.
Dodano: 30.03.2021 09:53    Przez: Ba Ko
No tak zlikwidował oświatę i po ciężkiej pracy musi odpocząć , do tego aż na Bliski Wschód i to za nasze podatników pieniądze bo delegacja zagraniczna się należy . Zapewne nic nie załatwi pozytywnego , i nie ściągnie żadnego inwestora , bo trzeba być realistą a nie wizjonerem jak Novok i cała ta banda. Byle do wyborów i koniec z PO i Nowoczesną !
Dodano: 29.03.2021 13:09    Przez: sharif
Jedyne czego nie rozumiem, to dlaczego leci sam. Normalnie kiedy sadzą drzewa (w garniturach) potrzeba prezydenta i dwóch wiceprezydentów, a na spotkanie z księciem tylko jeden ?! Niektórzy będą się przyczepić, ze od inwestycji i pozyskiwania inwestorów jest wiceprezydent Adamow - ale kto by się przejmował takimi głupotkami ... Bliski Wschód w pakiecie All Inclusive COVID 2020 - oferta limitowana :-)
Dodano: 29.03.2021 13:11    Przez: Mariusz Ciszak
Lepsze to chyba niż zapraszanie Madonny do Rumina :)
Dodano: 29.03.2021 13:22    Przez: Kamil Szadek
Te małomiasteczkowe kompleksy względem Rumina dość często padają z ust prezydenta Nowaka, sam nie wiem jak to odbierać..., wystarczy poprosić, z z pewnością „jakiś” pomysł na promocję byśmy dla Konina znaleźli :-)
Dodano: 29.03.2021 14:55    Przez: Mariusz Ciszak
Z punktu widzenia Konina bliski wschód to tak mniej więcej Kramsk, no może Koło. Także tego :-)
Dodano: 29.03.2021 14:30    Przez: ObywatelNr1
avatar Czyli, że Nowak zaszczepi lub zaszczepił się bez kolejki? Z informacji dostępnych wynika, że on rocznik 1974...